Gwiazda "Stranger Things" zagra główną rolę w rockowej operze "O'Dessa". Film zapowiada się ciekawie

18.01.2023 14:19
Gwiazda "Stranger Things" zagra główną rolę w rockowej operze "O'Dessa". Film zapowiada się ciekawie Fot. MICHAEL TRAN/AFP/East News

Po bardzo dobrze przyjętym występie Sadie Sink w "Wielorybie", gwiazda "Stranger Things" znalazła swój nowy, rozśpiewany projekt.

Gwiazda Stranger Things zagra w rockowej operze

Jak podaje portal Deadline, Sadie Sink ze "Stranger Things" zagra główną rolę w nowym filmie "O'Dessa" od Geremy'ego Jaspera od wytwórni Searchlight. Ten będzie również scenarzystą, a także współproducentem muzyki do filmu, w czym pomoże mu Jason Binnick. Producentami filmu będą natomiast te same osoby, które pracowały przy pierwszym filmie Jaspera, "Patti Cake$".

Polecamy

Zdjęcia do "O'Dessy" mają ruszyć już w maju 2023 roku, jeszcze zanim Sink pojawi się na planie "Stranger Things 5". Film ma być rockową operą osadzonej w dalekiej post-apokaliptycznej przyszłości, a główną bohaterką będzie wychowana na farmie dziewczyna, która ruszy w podróż w poszukiwaniu zaginionej pamiątki rodzinnej.

W trakcie swoich wojaży dziewczyna trafi do dziwnego i niebezpiecznego miasta, gdzie pozna swoją jedyną prawdziwą miłość. Jednak by uratować duszę swojego wybranka, rolniczka postać Sadie Sink będzie musiała użyć mocy przeznaczenia i przebojowych piosenek, by zdać ostateczny test.

Brzmi jak opis przygodowej opowieści z lat 80. i w żaden sposób nie jest to zarzut.

Polecamy

Szef Searchlight opowiedział w oświadczeniu, że "O'Dessa" ma mieć "niezwykłą i bardzo przyziemną energię", a także "różnić się językiem filmowym" od innych współczesnych produkcji.

Na razie film "O'Dessa" nie ma wyznaczonej daty premiery. Jednak jak sugeruje Deadline, bardzo możliwe, że rockową operę z Sadie Sink zobaczymy w kinach jeszcze przed debiutem finałowego sezonu "Stranger Things".

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.