Gwiazdor Marvela trafił w krytycznym stanie do szpitala. Miał wypadek podczas odśnieżania

02.01.2023 10:41
Gwiazdor Marvela trafił w krytycznym stanie do szpitala. Miał wypadek podczas odśnieżania Fot. Marvel Studios / Paramount Pictures/Collection Christophel/East News

Gwiazdor Marvela Jeremy Renner trafił do szpitala po wypadku na pługu śnieżnym. Aktor jest w "krytycznym, ale stabilnym" stanie. 

Gwiazdor Marvela w szpitalu. Jest w krytycznym stanie

Jeremy Renner jest w "krytycznym, ale stabilnym stanie" po wypadku na pługu śnieżnym. Amerykański aktor, najlepiej znany z roli Hawkeye'a w filmach i serialach Marvela, trafił do szpitala wieczorem w Nowy Rok. Gwiazdor spadł z pługu śnieżnego w wypadku spowodowanym złym działaniem maszyny i niesprzyjającymi warunkami pogodowymi. 

Polecamy

Z relacji portalu Deadline wynika, ze aktor został przetransportowany helikopterem do szpitala z poważnymi obrażeniami na całym ciele. Jego stan określany jest jako "krytyczny, ale stabilny", a wedle rzecznika prasowego zajmują się nim najlepsi lekarze. Aktora wspierają członkowie rodziny. 

Jak możemy przeczytać w oficjalnym oświadczeniu:

Możemy potwierdzić, że Jeremy jest w krytycznym, ale stabilnym stanie, po tym jak miał wypadek na pługu śnieżnym, związanym z załamaniem pogody.
Polecamy

Renner poza występami w wielu filmach Marvela i solowym serialu "Hawkeye" ma na koncie role w takich produkcjach, jak dwie odsłony "Mission: Impossible", "American Hustle", czy "Hurt Lockerze", za którego otrzymał nawet nominację do Oscara.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.