Jonathan Majors z zarzutami o napaść i nękanie. Gwiazda Marvela w tarapatach

28.03.2023 10:28
Jonathan Majors z zarzutami o napaść i nękanie. Gwiazda Marvela w tarapatach Fot. Richard Shotwell/Invision/East News

Sprawy Jonathana Majorsa ciąg dalszy. Aktor w weekend został aresztowany, a teraz usłyszał zarzuty napaści i molestowania. Prawnicy gwiazdora twierdzą jednak, że sytuacja jest nieporozumieniem.

Jonathan Majors z zarzutami o nękanie i napaść

Kilkadziesiąt godzin po aresztowaniu, Jonathan Majors usłyszał oficjalne zarzuty. Aktor został oskarżony o napaść, próbę napaści, nękanie i zaostrzone nękanie. Na razie nie wiemy, jaka kara grozi gwiazdorowi Marvela.

Polecamy

Z oświadczenia policji wynika, że Majors został aresztowany przez policję z Nowego Jorku w nocy z soboty na niedzielę 26 marca 2023 roku. Jak czytamy:

Około 23:15 w sobotę 25 marca 2023 roku policja odebrała telefon na numer alarmowy z mieszkania niedaleko 22nd Street i 8th Avenue. Wstępne śledztwo wykazało, że 33-letni mężczyzna był zamieszany w przemoc domową przeciwko 30-letniej kobiecie. Ofiara poinformowała policję, że została napadnięta. 33-letni mężczyzna został zabrany do aresztu bez stawiania oporów. Ofiara miała nieduże obrażenia głowy i szyi. Została przetransportowana do szpitala.
Polecamy

Na temat całej sprawy wypowiedziała się teraz Priya Chaudry, prawnik Jonathana Majorsa. Ta opowiedziała w rozmowie z Variety, że zbierane są teraz dowody, które zostaną przekazane prokuratorowi okręgowemu:

Wszystkie dowody wskazują na to, że pan Majors jest niewinny i jej nie napadł. Niestety, do incydentu doszło z powodu emocjonalnego kryzysu. Nowojorska policja jest zobowiązana do tego, by w takich sytuacjach dokonać aresztowania i to jest jedyny powód, dla którego pan Majors został zatrzymany. Spodziewamy się, że te zarzuty zostaną niedługo oddalone.

Majors niedawno stał się bardzo popularny. Aktor nie tylko wcielił się w Kanga Zdobywcę - nowego przeciwnika superbohaterów z filmowo-serialowego uniwersum Marvela, ale również głównego antagonistę 3. części serii bokserskiej sagi "Creed".

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.