Michael B. Jordan i Jonathan Majors jak De Niro i Pacino? Aktorzy mają ambitne plany

06.03.2023 15:44
Michael B. Jordan i Jonathan Majors jak De Niro i Pacino? Aktorzy mają ambitne plany Fot. ROBYN BECK/AFP/East News

"To nie są puste przechwałki, jeżeli potrafisz je udowodnić". A panowie Michael B. Jordan i Jonathan Majors będą teraz mieli co udowadniać.

Jordan i Majors chcą być jak De Niro i Pacino

Słowa Jordana i Majorsa wywołały sporo emocji, ponieważ dwóch młodych aktorów, osiągających swoje pierwsze duże sukcesy w karierze postanowiło podzielić się tym, co chcą osiągnąć w przemyśle filmowym - a tym jest bycie nowym duetem w stylu Roberta De Niro i Ala Pacino. 

Polecamy

Panowie udzielili niedawno dłuższego wywiadu New York Timesowi, gdzie porozmawiali na temat "Creeda III", który nie tylko zdobył świetne oceny od krytyków i widzów, ale także pobił rekord serii "Rocky" jeśli chodzi o zarobki w pierwszy weekend od premiery w USA, gdzie zdobył ponad 58 milionów dolarów w box-office.

Chemia między grającymi główne role Michaelem B. Jordanem i Jonathanem Majorsem jest wyczuwalna, więc dziennikarz NYT Kyle Buchanan zapytał wprost, czy to zaledwie początek ich współpracy:

Jordan: "Tak. Taki jest plan". Majors: "De Niro i Pacino".

Jordan nieco rozszerzył swoją wypowiedź:

Jesteśmy bardzo podekscytowani i już o tym wielokrotnie gadaliśmy. Bycie aktorem to dość samotna podróż, gdzie przez wiele lat walczysz o te wysokie miejsca na liście obsady. Więc kiedy spotykasz na swojej drodze kogoś, kto ma w to mocno wywalone, to masz nagle poczucie: "No to jazda. Ile złego możemy zrobić razem?".

Na co Majors odpowiedział po prostu:

Wszystko.
Polecamy

"Creed III" przedstawi nam historię kilka lat po wydarzeniach z poprzednich odsłon. Adonis i Bianca wychowują swoją córkę, mężczyzna jest na szczycie popularności jako najlepszy bokser na świecie i życie jest po prostu piękne.

Pewnego dnia w ich progach pojawia się jednak postać z przeszłości - tu mowa o Damianie. Panowie razem wpakowali się w tarapaty i wina spadła właściwie w całości na starszego z chłopaków, który spędził kolejne 18 lat w więzieniu. Teraz wrócił i chce tego samego sukcesu, co Donnie.

Film zadebiutował w kinach 3 marca 2023 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.