Lady Gaga śpiewa jak szalona na planie "Jokera: Folie a Deux". Potwierdziła, że film to musical?

31.03.2023 14:24
Lady Gaga śpiewa jak szalona na planie "Jokera: Folie a Deux". Potwierdziła, że film to musical? Fot. Jason Howard/Cover Images/East News

Wygląda na to, że doniesienia o tym, że "Joker: Folie a Deux" może mieć elementy musicalu były prawdziwe. W sieci pojawiło się wideo z planu, na którym słychać wokal Lady Gagi.

Joker: Folie a Deux - Lady Gaga śpiewała na planie filmu

Prace na planie "Jokera: Folie a Deux" trwają pełną parą, a niedawno do sieci trafiły zdjęcia z Lady Gagą w roli Harley Quinn. Ta była ubrana w czarno-czerwono-białe ciuchy, a jej makijaż przypominał ten, który w pierwowzorze nosił Joker (charakterystyczne kreski pod i nad oczami).

Polecamy

Teraz pojawiło się natomiast wideo, na którym słyszymy jak Lady Gaga... śpiewa na planie "Folie a Deux". Niestety nie widzimy samej wokalistki, ponieważ ta jest ukryta w dużym namiocie, niedostępnym dla zwykłych przechodniów.

Wideo opublikował użytkownik @jokerfolienews na Twitterze. Posłuchajcie, jak brzmiała Lady Gaga podczas nagrań do "Joker: Folie a Deux":

Lady Gaga śpiewa piosenkę "That's Entertainment", napisaną na potrzeby dla musicalu "Wszyscy na scenę" z 1953 roku. Utwór stał się bardzo popularny w 1960 roku, kiedy wykonała go Judy Garland.

Polecamy

Sequel najlepiej zarabiającego filmu dla dorosłych w historii ponownie przedstawi nam opowieść o Arthurze Flecku/Jokerze, a za kamerą ponownie stanie Todd Phillips. Ten resztą przygotował też skrypt, w czym pomógł mu Scott Silver. 

Na razie wiemy, że wstępnie film ma zadebiutować w kinach już 4 października 2024 roku. Oprócz Phoenixa i Gagi w filmie mamy też zobaczyć Catherine Keener, Brendan Gleeson oraz Zazie Beetz.  

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.