Lady Gaga jako Harley Quinn staje twarzą w twarz z Jokerem w nowym zdjęciu z "Joker: Folie a Deux"

15.02.2023 10:11
Lady Gaga jako Harley Quinn staje twarzą w twarz z Jokerem w nowym zdjęciu z "Joker: Folie a Deux" Fot. Cover Images/East News

Z okazji ubiegłych walentynek reżyser Todd Phillips postanowił podzielić się kolejnym zdjęciem z "Jokera: Folie a Deux" - to pokazuje nam tytułowego bohatera oraz pierwsze spojrzenie na Lady Gagę w roli Harley Quinn.

Lady Gaga jako Harley Quinn na zdjęciu z Jokera: Folie a deux

Nareszcie - po wielu miesiącach czekania Todd Phillips postanowił podzielić się kolejnym nowym zdjęciem z kręconego właśnie "Jokera: Folie a Deux". To przedstawia nam dwójkę głównych bohaterów, czyli Jokera (Joaquin Phoenix) oraz (jak przypuszczamy) doktor Harleen Quinzel/Harley Quinn (Lady Gaga).

Polecamy

Scena wygląda na bardzo intensywną, a reżyser nadchodzącego filmu napisał krótko na swoim Instagramie:

Szczęśliwych Walentynek!

Sequel najlepiej zarabiającego filmu dla dorosłych w historii ponownie przedstawi nam opowieść o Arthurze Flecku/Jokerze, a za kamerą ponownie stanie Todd Phillips. Ten resztą przygotował też skrypt, w czym pomógł mu Scott Silver. 

Polecamy

Obecnie plotkuje się również, że kontynuacja "Jokera" może być musicalem (albo przynajmniej mieć elementy musicalowe). Todd Phillips był producentem "Narodzin gwiazdy", czyli innej produkcji z tego gatunku z Gagą. Ten przedstawiał nam raczej dość smutną historię w przeciwieństwie do stereotypowych filmów tego typu, więc może i miałoby to sens. 

Na razie wiemy, że wstępnie film ma zadebiutować w kinach już 4 października 2024 roku. Oprócz Phoenixa i Gagi w filmie mamy też zobaczyć Catherine Keener, Brendan Gleeson oraz Zazie Beetz. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.