Wybieramy najlepszy film 2017 roku! [SONDA]

Natalia Hluzow
29.12.2017 11:31
Wybieramy najlepszy film 2017 roku! [SONDA] Fot. kadry z wideo

Która z produkcji w odchodzącym roku najbardziej przypadła Wam do gustu? Która najbardziej rozbawiła, wzruszyła bądź po prostu zachwyciła? Zagłosuj w sondzie Antyradio.pl na najlepszy film 2017.

Były już najlepsze i najgorsze filmy polskie, seriale Netflixa, filmy superbohaterskie, a nawet ranking epizodów „Star Wars”. Teraz przyszedł czas na ostateczne podsumowanie i wybór najlepszego filmu 2017 roku wśród zagranicznych produkcji.

Z setek premier, które świętowaliśmy na ekranach polskich kin od stycznia do grudnia 2017, trudno oczywiście wybrać kilkanaście tych, z których Wy wytypujecie swój „the best of the best”. Zadaliśmy sobie jednak ten trud i postaraliśmy się, by każdy kinoman znalazł w tym zestawieniu coś dla siebie.

Jest więc wojenna „Dunkierka” Christophera Nolana, horror „To” i musical „La La Land”. Dla fanów teledyskowego kina amerykańskiego – „Król Artur: Legenda Miecza” niezawodnego w tej stylistyce Guy’a Ritchiego, dla miłośników kina europejskiego – „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”, a dla jeszcze ambitniejszych – nagrodzony Złotą Palmą w Cannes „The Square”. Zakochani w filmach starych mistrzów znajdą tu „Milczenie” Martina Scorsese, a sympatycy współczesnego, niezależnego kina fascynujący obraz „Captain Fantastic” początkującego Matta Rossa. Jest też oczywiście „Logan” i „Thor: Ragnarok” dla fanów superhero movies, „Blade Runner 2049” Denisa Villeneuve’a dla wszystkich od lat zahipnotyzowanych przez „Łowcę Androidów” oraz „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi” dla wiernych wyznawców „Star Wars”.

Żeby przypomnieć Wam, jak wyglądała filmowa strona 2017 roku, prezentujemy krótką kompilację przygotowaną przez Screen Junkie:

Znalazło się w niej oczywiście więcej filmów, niż w naszym małym zestawieniu, ale - jak wiadomo - nie można mieć wszystkiego. Dlatego jeśli zabrakło Wam tutaj Waszego ulubionego dzieła filmowego z odchodzącego roku - piszcie, komentujcie, a tymczasem głosujcie na jeden z wybranych przez nas najlepszych filmów 2017 roku. Macie czas do środy, 3 stycznia 2018 roku, do godziny 12:00. 

najlepszy film 2017 sonda Fot. foto: screen ze strony antyradio.pl
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.