"Pół roku na siłce" - Hugh Jackman opowiedział o powrocie do roli Wolverine'a w "Deadpoolu 3"

10.01.2023 14:24
"Pół roku na siłce" - Hugh Jackman opowiedział o powrocie do roli Wolverine'a w "Deadpoolu 3" Fot. 20th Century Fox Licensing/Merchandising / Everett Collection/East News

Hugh Jackman i Ryan Reynolds dość mocno zadziwili widzów, kiedy parę miesięcy temu potwierdzili, że "Deadpool 3" będzie właściwie filmem "Deadpool vs Wolverine". Pierwszy z panów opowiedział co nieco o przygotowaniach do roli.

Hugh Jackman opowiedział o przygotowaniach do roli Wolverine'a

Hugh Jackman już za jakiś czas powróci do roli Wolverine'a w nadchodzącej 3. części "Deadpoola", gdzie na ekranie będzie mu oczywiście towarzyszył Ryan Reynolds.

Polecamy

Panowie od wielu lat przyjaźnią się poza planami filmowymi i po latach prób, kombinowania i wymyślania w końcu będą mogli w pełni pokazać konflikt/przyjaźń między Deadpoolem a Loganem, który otrzymać mieliśmy pierwotnie w filmie "X-Men: Geneza - Wolverine" (co jest obiektem drwin obu panów po dziś dzień).

Jackman niedawno pojawił się w programie HBO Max "Who's Talking To Chris Wallace", gdzie opowiedział o procesie przygotowań do powrotu Wolverine'a:

Przez lata  nauczyłem się, że nie można się spieszyć. To jest proces, który długo trwa. Teraz robię na Broadwayu "The Music Man", a po skończeniu występów mam pół roku na przygotowanie się do "Deadpoola 3". Te sześć miesięcy spędzę z rodziną i na siłce. To siłownia będzie moją pracą przez kolejne pół roku.
Polecamy

Następnie dodał:

A warto zaznaczyć, że już teraz jestem w niezłej formie - jednak wykonujemy 8 występów na Broadwayu w tygodniu, więc trzeba mieć do tego dobrą kondycję. Jestem zatem zdrowy i mam dobry punkt startu. Dlatego też przepraszam wszystkie kurczaki w okolicy - zacznijcie uciekać już teraz, bo niedługo się po was zgłoszę.

Reżyserem "Deadpoola 3" jest Shawn Levy, który współpracował niedawno z Reynoldsem przy "Free Guyu" i "The Adam Project", a z Hugh Jackmanem stworzył kilka lat temu film "Real Steel".

Scenarzystami produkcji są natomiast Rhett Reese i Paul Wernick, którzy współpracowali z Reynoldsem przy dwóch poprzednich odsłonach serii. "Deadpool 3" zadebiutuje w kinach 8 listopada 2024 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.