Aktor Peter Hardy został znaleziony martwy na plaży. Zmarł podczas snurkowania

20.03.2023 14:01
Aktor Peter Hardy został znaleziony martwy na plaży. Zmarł podczas snurkowania Fot. zdjęcie poglądowe/Shutterstock.com

Peter Hardy był znany widzom głównie jako gwiazdor "Córek McLeoda". Ciało aktora zostało znalezione na jednej z australijskich plaż.

Nie żyje australijski aktor Peter Hardy. Znaleziono go martwego na plaży

Peter Hardy grał w popularnym serialu "Sąsiedzi" oraz "Córki McLeoda", a pojawił się też w filmach "Chopper" i "King’s Man: Pierwsza misja". Z relacji mediów wynika, że aktor przyleciał z Londynu do Perth w Australii, aby odwiedzić swoją matkę. 16 marca 2023 roku został znaleziony na plaży bez oznak życia. Postronne osoby starały się go reanimować.

Polecamy

Jak można dowiedzieć się z doniesień zagranicznych mediów, Peter Hardy miał snurkować w South Beach w Fremantle. Najprawdopodobniej w pewnym momencie zaczął się topić. Dryfujące ciało aktora miało zostać zauważone przez plażowiczów, a fale po jakimś czasie wyrzuciły 66-latka na brzeg. 

Dokładne okoliczności tragedii są badane przez lokalne służby. Te starają się dotrzeć do tego, czy Hardy zmarł z powodu utopienia, czy też doszło np. do ataku serca.

Jak napisał 16 marca na Facebooku brat aktora i muzyka, Michael Hardy.

Jestem zdruzgotany, że mój brat Peter zmarł nagle dziś rano. Spoczywaj w pokoju, mój ukochany braciszku.

Aktor i muzyk na przestrzeni ponad 30 lat kariery zagrał w ponad 40 filmach i serialach, a także występował na deskach teatralnych (m.in. w "Mamma Mia!") oraz jako muzyk orkiestry.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.