Powstanie "Gliniarz z Beverly Hills 4"? Eddie Murphy zaskoczył wszystkich

02.10.2019 08:56
Eddie Murphy |undefined Fot. . shutterstock.com

"Gliniarz z Beverly Hills" to słynna komedia sensacyjna z lat 80. w reżyserii Martina Bretsa. W głównego bohatera wcielił się Eddie Murphy.

Od czasu premiery "Gliniarza z Beverly Hills 3" minęło 25 lat. Film ujrzał światło dzienne 3 września 1994 roku, a o kolejnej części mówiło się jeszcze w latach 90. i później w 2006 roku. W pewnym momencie planowano nawet stworzenie serialu telewizyjnego, ale ten pomysł nigdy nie został zrealizowany. Kolejne doniesienia pojawiły się w 2016 roku. Tym razem problemem było znalezienie reżysera. W końcu w 2019 roku Eddie Murphy postanowił wypowiedzieć się na temat "Gliniarza z Beverly Hills 4".

Powstanie "Gliniarz z Beverly Hills 4"? Eddie Murphy odpowiada

Eddie Murphy rozmawiał z Collider na temat nowego filmu, nad którym pracował. Mowa o "Dolemite Is My Name". Aktor opowiedział również o swoich planach na przyszłość. Czy znalazło się w nich miejsce dla "Gliniarza z Beverly Hills 4"?

Tak, to właśnie będziemy robić po "Księciu w Nowym Jorku 2", będziemy pracować nad "Gliniarzem z Beverly Hills" i później mam w planach powrót na scenę do robienia stand-upów. W zasadzie to, na czym się później skupie będą stand-upy i "Gliniarz z Beverly Hills".
Przeczytaj także

Co więcej, Eddie Murphy zdradził, że te dwie produkcje będą jego "ostatnim rozdziałem". Aktor przyznał, że zmieniły mu się priorytety:

Powtarzam to już od dłuższego czasu, te filmy i "Saturday Night Live" traktuję jako zakończenie pewnej książki i jeśli zdecyduję, że chce siedzieć już do końca na kanapie, zakończę to śmiesznym akcentem i jeśli będę na tyle kreatywny, zajmę się stand-upami. Mogę wejść na scenę i robić swoje show i jeśli jakiś niesamowity filmowiec wyjdzie z pomysłem świetnego filmu to dlaczego nie? Jednak nie będę robić dwóch lub trzech filmów w roku, jak to robiłem kiedyś. Teraz wolę zostawać w domu z dziećmi.

Najnowszym filmem, w którym pojawi się Eddie Murphy, jest "Dolemite Is My Name". Premiera produkcji ma się odbyć jeszcze w 2019 roku, ale narazie nie znamy dokładnej daty. Film opowie o popularnym komiku, który występował pod pseudonimem Dolemite.

Zobacz także: Eddie Murphy powraca w nowym filmie Netfliksa "Dolemite Is My Name"

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.