Powstanie sequel "Tomb Raider" z Alicią Vikander. Kiedy odbędzie się premiera?

05.09.2019 11:52
Tomb Rider 2|undefined Fot. . kadr z wideo YouTube: Tomb Raider Trailer #2 (2018) | Movieclips Trailers

"Tomb Raider" z Alicią Vikander zyskał sporą popularność. Okazuje się, że powstanie kolejna część głośnej produkcji. Kiedy odbędzie się premiera?

"Tomb Raider" z 2018 roku zyskał sporą popularność. Niektórzy nie byli pewni tego, czy dzieło powtórzy sukces ekranizacji z 2001 roku. To właśnie wtedy Lara Croft po raz pierwszy pojawiła się na wielkim ekranie. W główną bohaterkę wcieliła się Angelina Jolie i fanom ciężko było sobie wyobrazić kogoś innego na miejscu aktorki. Jednak obraz z 2018 roku zaskarbił sobie sympatię widzów i zyskał wiele pozytywnych opinii. Okazuje się, że powstanie nawet kolejna część.

Powstanie sequel "Tomb Raider" z Alicią Vikander.

Jak podaje portal Deadline, reżyserem filmu został Ben Wheatley. Twórca jest odpowiedzialny za takie produkcje jak "High-Rise", "Turyści" czy "Free Fire". Dołączy do niego scenarzystka, Amy Jump, z którą ma już na koncie współpracę przy paru filmach. Narazie nie wiadomo, co wydarzy się w najnowszym filmie. Wiemy natomiast, że w główną bohaterkę ponownie wcieli się Alicia Vikander.

Przeczytaj także

Kiedy odbędzie się premiera?

Wszystko wskazuje na to, że na "Tomb Raider 2" nie będziemy musieli długo czekać. Portal Deadline podaje, że premiera ma się odbyć 19 marca 2021 roku. 

Zobacz także: "Tomb Raider", reż. Roar Uthaug [RECENZJA]

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.