To nie koniec przygód Shuri i Wakandy. Trwają już prace nad "Black Pantherem 3"

12.01.2023 12:11
To nie koniec przygód Shuri i Wakandy. Trwają już prace nad "Black Pantherem 3" Fot. Walt Disney Co./Courtesy Everett Collection/East News

Wygląda na to, że przerwa między kolejnymi odsłonami "Black Panthera" będzie nieco krótsza, niż wcześniej - gwiazda "Wakanda Forever" wyjawiła bowiem, że podobno już trwają prace nad 3. częścią serii.

Black Panther 3 - podobno trwają już prace nad filmem

Podczas 80. rozdania Złotych Globów, portal Variety miał okazję porozmawiać z Letitią Wright, czyli główną bohaterką filmu "Black Panther: Wakanda Forever". Aktorka właściwie potwierdziła, że powstanie 3. odsłona serii i prawdopodobnie już trwają nad nią prace.

Polecamy

Oczywiście Wright nie rzucała żadnymi datami, ani detalami, bo prace jeżeli trwają, to są w fazie raczkującej. Jednak fani niewątpliwie ucieszą się, że nie jest to koniec przygód Shuri i pozostałych mieszkańców Wakandy:

Chyba trwają już nad nią prace. Przeżyliśmy dwa lata wspaniałej współpracy i zjednoczenia, ale teraz potrzebujemy chwili odpoczynku. Musimy się przegrupować, a reżyser Ryan Coogler dopiero wrócił do swojego laboratorium, więc cały proces jeszcze potrwa. Wierzę jednak, że warto czekać.

Na koniec Wright dodała:

Zawsze staram się mówić pozytywne rzeczy i mieć pozytywne myśli, a także wierze w siłę manifestacji, więc staram się powołać "Black Panthera 3" do życia!
Polecamy

Jak pewnie doskonale wiecie, "Black Panther: Wakanda Forever" miał trafić do kin wcześniej. W trakcie prac nad produkcją zmarł niestety wcielający się w tytułową rolę Chadwick Boseman, który przez kilka lat chorował na raka jelita grubego. Twórcy postanowili oddać mu hołd, żegnając jego postać T'Challi i oddając pałeczkę Black Panthera jego siostrze, Shuri (wspomniana wyżej Wright).

Jeżeli chodzi zaś o przyszłość serii, to trudno sobie wyobrazić, by reżyserią i scenariuszem zajął się ktoś inny, niż Ryan Coogler, który zrobił poprzednie części. W rolach głównych powrócą zaś najprawdopodobniej Letitia Wright, Lupita Nyong’o, Danai Gurira, Winston Duke, Florence Kasumba, Dominique Thorne i Martin Freeman.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.