W sieci pojawiły się pierwsze recenzje "Irlandczyka". Jak oceniany jest najnowszy film Scorsese?

01.10.2019 10:54
Pierwsze recenzje Fot. . kadr z wideo The Irishman (Official Trailer Premiere)/YouTube

27 września 2019 roku w Nowym Jorku odbyła się oficjalna premiera "Irlandczyka", najnowszego filmu Martina Scorsese. W sieci już pojawiły się pierwsze recenzje.

Osoby obecne na 57. Festiwalu Filmowym w Nowym Jorku miały szczęście i okazję obejrzeć "Irlandczyka". Najnowsza produkcja Martina Scorsese jest jednym z bardziej wyczekiwanych obrazów słynnego reżysera. Zapowiedź filmu, która pojawiła się w sieci 26 września 2019 roku, dała przedsmak tego, co zobaczymy już niebawem w kinach i Netfliksie. Czy Robert De Niro, Al Pacino i Joe Pesci dali radę na ekranie?

W sieci pojawiły się pierwsze recenzje "Irlandczyka". Jak oceniany jest najnowszy film Scorsese?

W serwisie Rotten Tomatoes "Irlandczyk" ma 100% świeżości. To oznacza, że wszyscy recenzenci wystawili produkcji pozytywne oceny. Dziennikarz New York Magazine przyznał, że Joe Pesci zachwyca:

Słyszałem wiele pozytywnych opinii na temat Ala Pacino - to prawda, jest świetny - ale to Pesci najbardziej mnie zachwycił.
Przeczytaj także

Co sądzi "The Week" o najnowszym obrazie Martina Scorsese?

"Irlandczyk" jest równie zaskakujący jak kolorowa metafora, która służy jako jego alternatywny tytuł.

Zdaniem US Weekly "Irlandczyk" porusza widza:

[...] Martin Scorsese ukazuje emocjonalny portret, który koncentruje się na uczuciach związanych z przebywaniem na szczycie podziemnego motłochu.

"The Irishman" to pierwsze dzieło reżysera od czasu "Milczenia". Okazuje się, że najnowsza produkcja należy do najdroższych filmów Scorsese. Budżet urósł aż do 160 milionów dolarów. "Irlandczyk" zadebiutuje na Netfliksie już 27 listopada 2019 roku. 

Zobacz także: TOP 17: Najlepsze filmy, w których zagrał Robert De Niro

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.