Wiemy, kiedy rozpoczną się zdjęcia do 2. sezonu "Nawiedzonego domu na wzgórzu"

05.08.2019 10:35
Nawiedzony dom na wzgórzu sezon 2|undefined Fot. . kadr z wideo YouTube: The Haunting of Hill House | Official Trailer | Netflix

"Nawiedzony dom na wzgórzu" to popularny serial Netfliksa oparty na powieści Shirley Jackson pod tym samym tytułem.

Premiera pierwszego sezonu "Nawiedzonego domu na wzgórzu" miała miejsce 12 października 2018 roku. Serial od razu zaskarbił sobie sympatię fanów. Produkcja jest oparta na książce Shirley Jackon i chociaż fabuła różni się od tej, która jest w powieści, serial równie dobrze oddaje klimat Domu na Wzgórzu. Sam Stephen King uważa powieść pisarki za swoją ulubioną. Król grozy przyznał kiedyś, że "wejść do Domu na Wzgórzu to wkroczyć do umysłu szaleńca". Kiedy zatem zadebiutuje premiera 2. sezonu "Nawiedzonego domu na wzgórzu"?

Premiera 2. sezonu "Nawiedzonego domu na wzgórzu"

Okazuje się, że zdjęcia do 2. sezonu "Nawiedzonego domu na wzgórzu" powinny rozpocząć się już 30 września 2019 roku w Vancouver. Taką informację udostępnił portal "Discussing Film" na Twitterze.

Przeczytaj także

Kiedy zatem odbędzie się premiera 2. sezonu "Nawiedzonego domu na wzgórzu"? Rozpoczęcie zdjęć pod koniec 2019 roku oznacza, że będziemy musieli jeszcze chwilkę poczekać na premierę. Wszystko wskazuje na to, że premiera 2. sezonu "Nawiedzonego" odbędzie się w 2020 roku.

2. sezon "Nawiedzonego domu na wzgórzu" - o czym?

2. sezon "Nawiedzonego domu na wzgórzu" będzie nosić tytuł "The Hounting of Bly Manor". Kolejna część ma być oparta na powieści Henry'ego Jamesa "The Turn of the Screw". Okazuje się, że w najnowszej produkcji zobaczymy obsadę, która wystąpiła w "Domu na Wzgórzu". Oliver Jackson-Cohen, który w pierwszym sezonie wcielił się w Luke'a, tym razem zagra Petera. Aktorka, która grała Nell, Victoria Pedretti, wcieli się w guwernantkę. 

Zobacz także: Wielki powrót w 2. sezonie "Nawiedzonego domu na wzgórzu". Poznaliśmy już część obsady

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.