Aktorzy bywają niecodzienni - Willem Dafoe prosił Emmę Stone, by ta go 20 razy spoliczkowała

06.03.2023 14:01
Aktorzy bywają niecodzienni - Willem Dafoe prosił Emmę Stone, by ta go 20 razy spoliczkowała Fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

Willem Dafoe to jeden z najbardziej charakterystycznych i najwybitniejszych aktorów wszech czasów. Jak twierdzi Emma Stone, za jego sukcesem stoi ogromne zaangażowanie w swoje role.

Willem Dafoe prosił Emmę Stone o to, by ta go spoliczkowała. I to 20 razy

Willem Dafoe jest bardzo prawdziwy w swojej grze aktorskiej - do tego stopnia, że kiedy scenariusz wymagał od niego, by został spoliczkowany przez Emmę Stone, to ten prosił ją o to, by go uderzyła aż 20 razy. Jak się jednak w ogóle okazało, spoliczkowania nie zobaczymy w finalnym produkcie.

Polecamy

Opisywana scena była na potrzeby nadchodzącego filmu "And". Dafoe przekazał informację w rozmowie z The New York Times - wyjaśnił, że chciał "prawdziwej" reakcji, dlatego musieli ją wyćwiczyć. Stąd też wzięło się 20 uderzeń.

Stone potwierdziła w rozmowie z NYT, że faktycznie miało to miejsce, mówiąc z podziwem dla swojego kolegi z planu:

Niektórzy aktorzy mają taki instynkt, żeby "grać", ale w taki sposób, jakby krzyczeli "patrzcie na mnie!". On jest totalnym przeciwieństwem tych aktorów.

Niestety na razie nie wiemy, czym właściwie jest film "And". Dowiedzieliśmy się jednak, że w filmie oprócz Emmy Stone i Willema Dafoe pojawią się również Jesse Plemons, Joe Alwyn, Margaret Qualley oraz Hong Chau. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.