A co gdyby to Kiepscy podkładali głosy w GTA V? Zobaczcie genialną przeróbkę

11.02.2021 13:52
A co gdyby to Kiepscy podkładali głosy w GTA V? Zobaczcie genialną przeróbkę Fot. MACIEJ KULCZYNSKI/East News

Roast Franklina w wykonaniu Lamara z GTA V przeżywa ostatnio drugą młodość. Doczekał się wielu parodii - w tym również i polskich. Zobaczcie genialne przeróbki.

Boczek i Ferdek zamiast Franklina i Lamara w GTA V [WIDEO]

"Panie, nie obrażaj pan, dobre?" - tymi słowami na stałe w polską popkulturę wpisał się grany przez Dariusza Gnatowskiego Arnold Boczek. Kultowe postaci ze "Świata według Kiepskich" od pewnego czasu ponownie są bohaterami memów i to nie bez przyczyny.

Polecamy

W przeciągu ostatnich kilku miesięcy zmarli wspomniany Gnatowski, a także wcielający się w Mariana Paździocha Ryszard Kotys. Tworząc przeróbki, fani oddają hołd legendom polskiej komedii.

Renesans przeżywa również roast Franklina zaserwowany przez Lamara, który widzieliśmy w GTA V. Całkiem naturalną koleją rzeczy jest więc crossover między popularnym polskim serialem i grą od Rockstar Games. Genialną przeróbkę z Boczkiem i Ferdkiem Kiepskim zastępującymi Franklina i Lamara przygotowaną przez The Prodiżi możecie zobaczyć poniżej:

Polecamy

Wideo zatytułowane "Lamar roasts Franklin, but it's a Polish sitcom" zdobyło na YouTubie ponad 300 tysięcy wyświetleń w zaledwie miesiąc od premiery.

W komentarzach czytamy między innymi, by "kliknąć F, aby oddać szacunek Boczkowi i Paździochowi", kolejny crossover w postaci "panie Trevor dlaczego się panu zawsze chce kiedy mnie się chce?", czy klasyczne "nikt o to nie prosił, ale wszyscy tego potrzebowali".

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.