Bill Skarsgård ponownie jako morderczy klaun? Tym razem ma się wcielić w polskiego złoczyńcę Marvela

04.08.2020 13:20
Bill Skarsgard|undefined Fot. Ian West/Press Association/East News

Najnowsze informacje mówią, że Bill Skarsgård wystąpi w jednej z głównych ról w serialu "Hawkeye". Ponownie wcieli się w złowieszczego klauna.

Kinowy świat Marvela to nie tylko seria ponad 20 filmów, których w przyszłości będzie znacznie więcej, ale również seriale, szczególnie te nadchodzące, które zostaną fabularnie ściśle związane z pełnometrażowymi produkcjami. Jednym z nich jest "Hawkeye". Według niepotwierdzonych informacji, w jednej z głównych ról tej produkcji ma wystąpić Bill Skarsgård.

"Hawkeye" - Bill Skarsgard w serialu Marvela?

Pod koniec lipca 2020 roku informowaliśmy, że prawdopodobnie wybrano już odtwórczynię do roli Kate Bishop - następczyni Clinta Bartona, lepiej znanego jako Hawkeye, w którego od niemal 10 lat wciela się Jeremy Renner.

Przeczytaj także

Chociaż Marvel oficjalnie nie potwierdził tych spekulacji, coś zdecydowanie jest na rzeczy. Teraz w sieci pojawiło się nowe doniesienie na temat obsady serialu "Hawkeye". Jedną z gwiazd produkcji ma być Bill Skarsgård - gwiazdor horroru na podstawie powieści Stephena Kinga pod tytułem "To". Aktor, który wcielał się w przerażającego klauna Pennywise'a, ma zagrać w pewnym sensie podobną rolę.

Przeczytaj także

Jak podaje portal MCU Cosmic, twórcy serialu chcą, żeby Skarsgård wcielił się w jednego z antagonistów łuczniczego duetu. "Hawkeye" ma czerpać garściami z komiksu o Clincie Bartonie, stworzonego przez Matta Fractiona i Davida Aję. To właśnie na kartach tego komiksu zadebiutował Kazimierz Kazimierczak - gangster lepiej znany jako Clown.

8 (2012) Fot. foto: materiały promocyjne/Marvel Comics

Twórcy serialu podobno szukają aktora z Europy, który mógłby się wcielić w pewną złowieszczą postać. Fani domyślili się, że chodzi o Kazimierczaka. Natychmiast pojawiła się sugestia, że zagra go odtwórca Pennywise'a, który nie tylko nadaje się ze względu na warunki fizyczne, ale przede wszystkim na talent aktorski.

Przeczytaj także

Clown, czyli Kazimierz Kazimierczak, a dla przyjaciół Kazi, jest byłym polskim cyrkowcem, który przeżył w dzieciństwie piekło. Kiedy dorósł i trafił do USA, zaczął pracować dla wielu szefów mafii takich jak Owl czy Kingpin. W ten sposób dostał zlecenie na Hawkeye'a. Chociaż nie udało mu się dopaść Bartona, poważnie go skrzywdził, zabijając ważną dla niego osobę, a także okaleczył, wbijając w uszy dwie strzały. Hawkeye w ten sposób ponownie stracił słuch. Clown nie ma żadnych mocy, ale jest wyszkolonym najemnikiem, który doskonale posługuje się wszelkiego rodzaju broniami. 

Przeczytaj także

Czy Bill Skarsgård rzeczywiście dostanie tę rolę? O tym przekonamy się za jakiś czas. Wciąż nie wiadomo, kiedy "Hawkeye" zadebiutuje na platformie Disney+.

 

Przeczytaj także

Zobacz też: "Hawkeye" - grafiki z serialu przedstawiają żeńską wersję Avengera

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.