"Bobby kontra wapniaki" z szansą na powrót po latach? Twórca sugeruje, że zobaczymy nowe odcinki serialu

17.03.2021 08:12
Bobby kontra wapniaki - kadr z serialu Fot. Everett Collection/East News

Serial "Bobby kontra wapniaki" może niebawem powrócić z nowymi odcinkami. Producent kreskówki zdradził, że trwają "gorące negocjacje" w tej sprawie.

Producent serialu "Bobby kontra wapniaki" podzielił się z fanami informacją, według której twórcy animacji negocjują warunki powrotu słynnej kreskówki. Wygląda na to, że niebawem powstaną nowe odcinki przygód Hanka Hilla.

"Bobby kontra wapniaki" - nowe odcinki serialu animowanego w drodze?

Chociaż animacje zazwyczaj kojarzą się z produkcjami dla dzieci, istnieje cała masa kreskówek stworzonych dla nieco starszych widzów, których twórcy często w nietuzinkowy sposób komentują otaczającą ich rzeczywistość. Wystarczy wspomnieć, chociażby "South Park", czy "Family Guya".

Polecamy

Do tej grupy bez wątpienia zalicza się produkcja "Bobby kontra wapniaki". Jak podaje portal CBR, Brent Forrester - producent serialu brał ostatnio udział w redditowej sesji Q&A z fanami serialu. Został zapytany o nowe odcinki kreskówki. Postanowił, że nie będzie owijał w bawełnę, tylko wyłoży kawę na ławę.

Jestem pewien, że Greg Daniels i Mike Judge zamordują mnie za podzielenie się tym z wami, ale... DO DIABŁA! Prowadzą obecnie gorące negocjacje, dotyczące powrotu "Bobby'ego kontra wapniaków".

Fani serialu, którzy śledzą informacje na jego temat, nie powinni być zaskoczeni. 20 marca 2020 roku na Twitterze Mike'a Judge'a - jednego z twórców animacji, pojawił się kadr z "Bobby'ego kontra wapniaków".

Widzowie serialu odebrali ten post jako zapowiedź powrotu ulubionej kreskówki. Najwidoczniej pandemia koronawirusa pokrzyżowała pierwotne plany twórców i stąd kolejne informacje na temat przywrócenia kreskówki zobaczyły światło dzienne dopiero 12 miesięcy później. Na razie nie zdradzono dalszych szczegółów dotyczących ewentualnych nowych odcinków "Bobby'ego kontra wapniaków". Fani muszą więc jeszcze poczekać na konkrety.

Polecamy

"Bobby kontra wapniaki" - o czym jest serial?

Polski tytuł może nieco zmylić, bo głównym bohaterem wcale nie jest Bobby, a tematyką odcinków walka pokoleń. Protagonista to wcześniej wspomniany Hank Hill - ojciec Bobby'ego, z którego perspektywy poznajemy patrzenie na świat "tradycyjnej" amerykańskiej rodziny, mieszkającej w teksasie. Produkcja wywołała wiele kontrowersji, ponieważ twórcy nie bali się poruszania poważnych tematów, takich jak role płci, wyzwolenie kobiet, nadużywanie narkotyków czy biała supremacja.

Polecamy

Twórcami serialu są Mike Judge - twórca kultowej kreskówki "Beavis i Butt-head" oraz Greg Daniels, który wiele lat pracował przy "Simpsonach". "King of the Hill", bo taki tytuł produkcja nosi w oryginale, zadebiutował na kanale Fox w roku 1997. Doczekał się trzynastu sezonów. Pracę nad kreskówką zakończono w roku 2009. Istnieje szansa, że po przerwie trwającej dekadę Hank i jego rodzina powrócą w zupełnie nowych przygodach, ale na nie, musimy jeszcze trochę poczekać. 

Polecamy
Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.