Brad Pitt został nominowany do Emmy przez 2-minutowy występ w SNL

29.07.2020 11:26
Brad Pitt został nominowany do Emmy przez 2-minutowy występ w SNL Fot. IMP FEATURES/East News

Brad Pitt po raz kolejny udowodnił dlaczego jest jednym z najlepszych aktorów na świecie. Jego króciutki występ w programie Saturday Night Live przyniósł mu nominację do Emmy.

Niedawno poznaliśmy nominowanych do nagród Emmy 2020. Wśród nich największe zainteresowanie niewątpliwie wywołał Brad Pitt, który wystąpił gościnnie w jednym ze skeczy otwierających legendarny program "Saturday Night Live". Aktor sparodiował doradcę prezydenta ws. pandemii, doktora Anthony'ego Fauciego. 

Brad Pitt nominowany do Emmy za 2-minutowy występ

W skeczu dr Fauci próbował wyjaśnić słowa prezydenta Donalda Trumpa, który szerzył fałszywe informację na temat sytuacji kryzysowej w USA, twierdząc chociażby, że "szczepionka będzie dostępna relatywnie niedługo".

Łącznie Pitt pojawił się na ekranie przez jakieś 2 minuty, a jego występ zakończył się miłą wiadomością kierowaną bezpośrednio do doktora Fauciego i wszystkich pracowników medycznych, którzy ryzykują życie dla innych.

Przeczytaj także

Poniżej możecie zobaczyć jego krótki występ gościnny w SNL:

Brad Pitt został nominowany do nagrody Emmy za Najlepszy występ gościnny w serialu komediowym. Podobny zaszczyt przypadł też Adamowi Driverowi oraz Eddiemu Murphy'emu - obydwaj również zachwycili swoimi występami w SNL, ale w przeciwieństwie do Pitta byli gospodarzami odcinka.

Zwłaszcza dobrze wypadł Driver, który zaprezentował jeden z najlepszych monologów otwierających program w ostatniej historii serialu:

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.