"Bridgertonowie" - wiemy, kim będą główni bohaterowie nadchodzącego 3. sezonu

17.05.2022 15:25
"Bridgertonowie" - wiemy, kim będą główni bohaterowie nadchodzącego 3. sezonu Fot. materiały prasowe/Netflix

Serialowa adaptacja powieści Julii Quinn odbiegnie od oryginalnych książek w nadchodzącym serialu. Teraz wiemy, kim będą główni bohaterowie 3. sezonu "Bridgertonów".

Bridgertonowie - wiemy, kim będą bohaterowie 3. sezonu

"Bridgertonowie" to globalny hit platformy Netflix, cieszący się niegasnącym zainteresowaniem widowni. Na razie w planach są dwa kolejne sezony, a teraz dowiedzieliśmy się, o kim opowiedzą najnowsze perypetię bogatej brytyjskiej szlachty.

Polecamy

Twórcy serialu Netflixa zamierzają nieco się zabawić z kolejnością znaną z książek i zamiast Benedicta, głównym bohaterem nowych odcinków będzie Colin Bridgerton, a także jego wybranka serca, Penelope Featherington.

Info na temat tego obrotu zdarzeń potwierdziła sama Nicola Coughlan (wcielająca się w Penelope) podczas wydarzenia FYSEE. Następnie oficjalne konto Netflixa w mediach społecznościowych potwierdziło te doniesienia.

Wydano nawet krótkie oświadczenie w kronice Lady Whistledown:

Najdrożsi czytelnicy, najwłaściwszym jest, żeby w trzecim roku pisania kroniki z ślubnego marketu, towarzyski sezon Mayfair poświęcony był trzeciemu synowi… jak i trzeciej córce. Autorka kroniki może potwierdzić, że najnowszy sezon poświęcony będzie związkowi pana Colina Bridgertona i panny Penelope Featherington. Gdy dni podpierania ścian przez Penelope są już za nami, czy wreszcie bohaterka w pełni rozkwitnie w sercu parkietu? Czas pokaże, tak ja ta autorka. Wasza, Lady Whistledown
Polecamy

Decyzja, by to właśnie Colin i Penelope byli bohaterami trzeciej opowieści, może być zaskakująca dla fanów książek, gdyż w trzecim tomie to Benedict Bridgerton był głównym bohaterem wydarzeń. Jak podkreśla serwis radiozet.pl, serial opowiada jednak nieco szerszą historię, niż robiły to książki. 

Quinn skupiała się w swojej twórczości w pełni na jednym wątku, pozostałych bohaterów traktując jak postaci epizodyczne - istnieje wiec duża szansa, że Benedict dostanie zalążek swojej historii miłosnej już w tym sezonie.

Ostatnie odcinki "Bridgertonów" zadebiutowały 25 marca 2022 roku, więc spodziewamy się, iż nowe epizody pojawią się na Netflix najwcześniej wiosną 2023 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.