Bucky i Sam kłócą się o Doktora Strange'a w nowym spocie "Falcon and Winter Soldier"

10.03.2021 09:26
Falcon and Winter Soldier - Falcon (Anthony Mackie) i Bucky (Sebastian Stan) - kadr z serialu Marvela Fot. Disney+/materiały prasowe

Serial "Falcon and Winter Soldier" zbliża się wielkimi krokami. Platforma Disney+ zaprezentowała nową, zabawną zapowiedź produkcji o Buckym i Samie Wilsonie.

W drugiej połowie marca 2021 roku zadebiutuje kolejny serial Marvela, rozgrywający się w MCU. Mowa o produkcji "Falcon and Winter Soldier", która doczekała się kolejnej zapowiedzi wideo. Tym razem nie zabrakło humoru.

"Falcon and Winter Soldier" - nowy spot serialu Marvela

Mimo pandemii koronawirusa Marvel Studios nadal poszerza filmowe uniwersum. Wszystko dzięki platformie Disney+, na którym zadebiutował serial Marvela z prawdziwego zdarzenia. Mowa o "WandaVision". I chociaż solowa produkcja o Scarlet Witch i Visionie dobiegła już końca, na horyzoncie widać kolejną produkcję - "Falcon and Winter Soldier".

Polecamy

W związku ze zbliżającą się premierą, w sieci pojawił się kolejny spot promocyjny przygód przyjaciół Kapitana Ameryki. Do tej pory w większości zapowiedzi serialu dominowała powaga. Tym razem dostaliśmy nieco humoru. Sam Wilson i Bucky w zabawny sposób kłócą się o... Doktora Strange'a. Zresztą zobaczcie sami.

Początkowo główni bohaterowie rozmawiają o zagrożeniu, jakie niosą członkowie grupy Flag-Smashers - anarchistycznej organizacji terrorystycznej, z którymi zetrą się Bucky i Sam. Wilson uważa, że nowi przeciwnicy mogą należeć do "Wielkiej Trójki" - androidów, obcych lub czarodziejów. Zdziwiony Winter Soldier oponuje, mówiąc, że czarodzieje nie istnieją. Falcon jako argumentu na swoją korzyść używa postaci Doktora Strange'a, ale Bucky zauważa, że heros posługujący się magią jest czarownikiem. Sam stawia jednak na swoim, twierdząc, że czarownik to czarodziej bez kapelusza.

Polecamy

Ten krótki fragment serialu pokazuje, że w "Falcon and Winter Soldier" pojawi się dużo scen komediowych rodem z takich produkcji jak "Zabójcza broń", "Godziny szczytu", "Gliniarz z Beverly Hills" czy "Bad Boys". Widzowie wielokrotnie zobaczą zabawne tarcia pomiędzy tytułowymi bohaterami, co rozładuje napiętą atmosferę serialu, który prawdopodobnie mimo wszystko będzie niezwykle poważną i brutalną produkcją MCU.

Polecamy

"Falcon and Winter Soldier" - kiedy premiera?

Za drugi serial MCU odpowiada Kari Skogland. W tytułowych bohaterów ponownie wcielili się Anthony Mackie i Sebastian Stan. W "Falcon and Winter Soldier" wystąpią również Emily VanCamp, Wyatt Russell, Noah Mills, Carl Lumbly and Daniel Brühl. Pierwszy odcinek zadebiutuje na platformie Disney+ już 19 marca 2021 roku. Usługa nadal nie jest dostępna w Polsce.

Polecamy
Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.