"Co robimy w ukryciu" z cudownym zwiastunem 4. sezonu. Premiera już niedługo [WIDEO]

24.06.2022 11:32
"Co robimy w ukryciu" z cudownym zwiastunem 4. sezonu. Premiera już niedługo [WIDEO] Fot. Album Online/East News

Niedawno w sieci pojawił się natomiast zwiastun 4. sezonu "Co robimy w ukryciu", który zapowiada nam prawdziwe szaleństwo w Staten Island. 

Co robimy w ukryciu - zwiastun 4. sezonu

Nadia otwiera własny klub nocny, a reszta ekipy musi nauczyć się opiekować młodym (misternie zrobionym za pomocą efektów specjalnych) Colinem Robinsonem, który pod koniec 3. sezonu wraca do życia jako berbeć. Tu sprawdza się zwłaszcza Laszlo, który zamierza zrobić z niego "najciekawszego mężczyznę w historii".

Polecamy

Niestety, szybko okazuje się, że młody Robinson jest mocno zainteresowany musicalami i teatrem, co łamie serce Laszlo. Trzeba się jednak spodziewać, że dorosły wampir nie przestanie próbować. Nandor ma natomiast cały czas problemy sercowe, czemu nie pomoże nawet lampa dżina. Krótko mówiąc - nie możemy się doczekać:

Serial na podstawie filmu Taiki Waititiego i Jemaine'a Clementa o tym samym tytule zyskał w ostatnich latach sporą popularność. Na tyle dużą, że szefostwo stacji FX, która produkuje ten projekt, już teraz zapowiedziała przedłużenie produkcji na co najmniej dwa kolejne sezony.

Polecamy

W głównych rolach powrócą oczywiście Kayvan Novak, Matt Berry, Natasia Demetriou, Harvey Guillén i Mark Proksch, a w roli producenta i szefa produkcji ponownie będzie Jemaine Clement. Nowe odcinki "Co robimy w ukryciu" zaczną debiutować na HBO Max już (najprawdopodobniej w okolicach) 12 lipca 2022 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.