Czy prawda o synu Muldera i Scully wyjdzie na jaw? Zobacz zwiastun ostatnich dwóch odcinków „Z Archiwum X”

Sergiusz Kurczuk
16.03.2018 14:45
Czy prawda o synu Muldera i Scully wyjdzie na jaw? Zobacz zwiastun ostatnich dwóch odcinków „Z Archiwum X”

Czy agenci specjalnej komórki FBI odnajdą w końcu swojego syna? W sieci pojawił się zwiastun finału „Z Archiwum X”.

Powrót „Z Archiwum X” ucieszył wszystkich fanów serialu z Davidem Duchovnym i Gillian Anderson w rolach głównych. Historia powołana do życia przez Chrisa Cartera była jednym z najpopularniejszych seriali lat 90. i zakończenie emisji w 2002 roku było wielkim ciosem dla miłośników agentów FBI, rozwiązujących niewyjaśnione zagadki. Serial powrócił z 10. sezonem w roku 2016, ale mała ilość odcinków i zupełnie inna formuła „Z Archiwum X” nie spodobała się widzom oryginału. Pod koniec 2017 roku wystartowała 11. seria, która wróciła do korzeni. Niestety szczęście maniaków „Z Archiwum X” nie trwało długo. Gillian Anderson zapowiedziała, że nie powróci już do roli agentki Scully. Teraz w sieci pojawił się zwiastun finału „Z Archiwum X”. Nie wiadomo jednak czy twórcom chodzi o koniec sezonu (zwiastun dotyczy dwóch ostatnich odcinków tej serii), czy całego serialu. 

„Z Archiwum X” - zwiastun finału

Carter głowił się z szefami stacjo FOX, jak stworzyć 12. sezon bez jednej z kluczowych postaci. Na razie nie wiadomo jakie decyzje podjęto, więc musimy skupić się na tym, co zaprezentowali twórcy. W Internecie pojawił się specjalny, wydłużony zwiastun zapowiadający, co wydarzy się w dwóch ostatnich odcinkach „Z Archiwum X”. 

Z zapowiedzi wynika, że w końcu poznamy prawdę o zaginionym synu głównych bohaterów - Williamie. Poszukiwania potomka ponownie zbliżą do siebie dawnych kochanków, co zresztą można było dostrzec w poprzednich odcinkach serialu. Nie zabraknie też postaci Palacza - głównego przeciwnika agentów, który zadebiutował jeszcze w oryginalnej serii. Amerykańska premiera 9. odcinka zatytułowanego „Nothing Lasts Forever” odbyła się 14 marca. Na finał sezonu zatytułowany „My Struggle IV” i być może serialu trzeba będzie poczekać do 21 marca 2018 roku. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.