Finn Jones zapowiada 2. sezon „Iron Fista”: „Tego jeszcze nie widzieliście”

Sergiusz Kurczuk
11.05.2018 13:38
Finn Jones jako Iron Fist|undefined Fot. kadr z filmu Iron Fist

„Iron Fist” jest najgorzej ocenianym serialem platformy Netflix stworzonym na podstawie komiksów Marvela. Powstanie jednak 2. sezon, który wcielający się w głównego bohatera Finn Jones, zareklamował na swoim Instagramie. 

Wielu fanów Marvela wolałoby zapomnieć o serialu „Iron Fist”. Miłośnicy komiksowej postaci byli rozczarowani zmianą charakteru Dannye'go Randa i faktem, że Finn Jones, który wcielił się w bohatera, nie przygotował się fizycznie do swojej roli. Po raz kolejny Iron Fist pojawił się w „Defenders”. Do serialu o grupie herosów Finn zdążył odbyć odpowiednią ilość treningów, ale denerwował widzów ciągłym przypominaniem, kim jest.

Pojawiły się nawet plotki, że po porażce Netflix nie będzie kontynuował przygód Żywej Broni, ale dość szybko ogłoszono, że zobaczymy 2. sezon „Iron Fista”. Właśnie zakończyły się zdjęcia do serialu, o czym Finn Jones poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych.

„Iron Fist” sezon 2. - co zobaczymy w serialu?

Na Instagramie aktora pojawiła się grafika przedstawiająca herosa, w którego się wciela w serialu. Pod nią znalazł się barwny opis pracy na planie „Iron Fista”. Jones zapowiedział również, że tym razem jest na co czekać. 

Dobra, jest 4:37 nad ranem i po niesamowitych oraz wyczerpujących  7 miesiącach zimowego filmowania w Nowym Jorku, skończyliśmy! Będzie mi dziwnie nie widzieć dzień po dniu waszych twarzy. Naprawdę za wszystkimi wami będę tęsknił. Jestem wdzięczny każdemu, kto był zaangażowany. Zaczęliśmy pracę nad tym sezonem z zażartą ambicją, nieustającą etyką pracy, pasją i optymizmem. Uważam, że historia, która opowiedzieliśmy i podróż bohatera będzie w tym sezonie czymś, czego jeszcze nie widzieliście. Jestem dumny, wyczerpany, ale przede wszystkim gotowy na to, że nasza ciężka praca będzie sprawiać przyjemność ludziom na całym świecie. Gratuluję i dziękuję!

Oznacza to, że 2. sezon „Iron Fista” powoli wchodzi w fazę postprodukcji. Być może twórcy serialu wzięli sobie do serca uwagi widzów i krytyków, dzięki czemu kontynuacja przygód wojownika K'un-Lun tym razem będzie na wyższym poziomie. Niestety marvelowskie seriale Netfliksa w kolejnych sezonach cechują się raczej tendencją spadkową formy. Widać to na przykładach „Daredevila” i „Jessiki Jones”

„Iron Fist” to nie jedyna produkcja o superherosach, nad którą trwają prace. W przygotowaniu są również 3. sezon „Daredevila” oraz 2. sezon „Punishera”. Do obsady tego ostatniego serialu dołączyli niedawno Annette O’Toole i Corbin Bernsen. Na razie nie wiadomo na kiedy zaplanowana jest data premiery nowych przygód Iron Fista. Danny Rand powróci jednak w 2. sezonie „Luke'a Cage'a” jako wierny druh supersilnego bohatera. Premiera kontynuacji obrońcy Harlemu już 22 czerwca 2018 roku. 

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.