"Flash" - gwiazdy opuszczają obsadę serialu. Co dalej z produkcją DC?

05.05.2021 14:29
"Flash" - gwiazdy opuszczają obsadę serialu. Co dalej z produkcją DC? Fot. materiały prasowe/The CW

"Flash" doczeka się 8. sezonu, ale obecnie żegna się z dwoma gwiazdami serialu - chodzi o Toma Cavanagha oraz Carlosa Valdesa, którzy wcielali się kolejno w Harrisona Wellsa i Cisco Ramona. 

Flash - dwóch gwiazdorów opuściło obsadę serialu

Valdes, który wcielał się w Cisco Ramona/Vibe'a/Echo/Reverba, zakończy swoją przygodę z serialem w 7. sezonie jako gość specjalny finałowego odcinka. Cavanagh, który był świetnym złoczyńcą/przyjacielem drużyny Eobardem Thawne'em/Reverse Flashem/Harrisonem Wellsem miał zakończyć swoje występy pod koniec 6. sezonu.

Polecamy

Pojawił się jednak jeszcze w kolejnych epizodach 7. sezonu i oficjalnie zakończył swoją pracę jako pierwszoplanowy członek obsady "Flash" w 3. epizodzie zatytułowanym "Mother". Później pojawiał się jako "gość specjalny", aż w końcu potwierdzono, że pojawi się w epizodach 9. i 10. Na razie nie ma planów na to, by Cavanagh powrócił do swojej roli.

O decyzji opowiedział producent wykonawczy/showrunner Eric Wallace:

Tom i Carlos byli integralną częścią naszego serialu od samego początku i będzie nam im bardzo brakować. Obydwaj są niezwykle utalentowani i pomogli stworzyć świetne postaci, które widzowie na całym świecie pokochali. Dlatego nie chcemy zamykać tej furtki i będą mogli pojawić się w serialu, gdy tylko będą mieli na to ochotę. 
Polecamy

Cavanagh i Valdes to dwaj oryginalni członkowie obsady "Flasha". W głównych rolach nadal występują Grant Gustin, Candice Patton i Danielle Panabaker.

Cisco Ramon od początku pracował dla S.T.A.R. Labs i pomagał Flashowi w jego walce o los Central City. Później sam staje się bohaterem o pseudonimie Vibe. Harrison Wells był natomiast "szefem drużyny", a później wcielał się w ogromną ilość alternatywnych wersji postaci, a każda z nich była znacząco różna od poprzedniej. 

Potwierdzono, że powstanie 8. sezon "Flasha". Obecnie emitowane są nowe odcinki 7. serii.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.