Flash z "Ligi Sprawiedliwości" pojawił się w "Crisis on Infinite Earths" [WIDEO]

15.01.2020 12:14
Flash|undefined Fot. kadr z serialu "Arrow"/CW/Warner Bros.

Nadszedł koniec sagi "Crisis on Infinite Earths", która przyniosła fanom wiele niespodziewanych występów gościnnych, zwrotów akcji i niezapomnianych momentów. Wśród nich niewątpliwie znalazło się cameo Flasha znanego z "Ligi Sprawiedliwości".

Chociaż film "The Flash" z Ezrą Millerem jest opóźniany od 2018 roku, aktor wciąż chce wystąpić w roli pędziwiatra. Przykład tego dał w 4. części "Crisis on Infinite Earths" - Miller pojawił się bowiem w nowym epizodzie wielkiego telewizyjnego crossovera, gdzie jego Flash poznał Flasha znanego z seriali CW w wykonaniu Granta Gustina.

Ezra Miller jako The Flash w Crisis on Infinite Earths

Tak jak wspominaliśmy "Crisis on Infinite Earths" zawierał mnóstwo nawiązań, smaczków i występów gościnnych. W serialu pojawili się m.in. Brandon Routh i Tom Welling, którzy powrócili do roli Supermana, Kevin Conroy jako starszy, bardziej krwawy Bruce Wayne/Batman, a także Black Lightning, dla którego był to pierwszy crossover z innymi bohaterami programów CW. 

Przeczytaj także

Występ Ezry Millera połączył jednak kinowe uniwersum DC z serialami CW, czego nigdy wcześniej nie zrobiono. Flash Millera jest żywcem wyciągnięty z filmu "Liga Sprawiedliwości" - chętnie żartuje, pyta się postaci Gustina, czy jest cosplayerem, a następnie proponuje wspólne zdjęcie. Chwilę konfuzji wywołuje sama nazwa "Flash" - bohater Ezry MIllera nie posługuje się bowiem tym pseudonimem.

Czyżby dopiero spotkanie z Flashem z CW zainspirowało młodego herosa do używania tej ikonicznej nazwy?

Niedawno pojawiły się nowe informacje na temat wspomnianego solowego filmu o Flashu. Według nich, reżyserem produkcji ma być Andy Muschietti, a sam obraz zadebiutuje w kinach już 1 lipca 2022 roku. Niestety, więcej szczegółów na razie nie znamy.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.