Geralt wrzeszczy na Jaskra w różnych językach świata. Zobaczcie zabawne wideo

24.07.2020 16:21
Foto: materiały prasowe Netflix|undefined Fot. materiały prasowe Netflix

Tęsknicie za "Wiedźminem"? W ramach osłody oczekiwania na 2. sezon obejrzyjcie zabawne wideo z udziałem Geralta i Jaskra.

Jedną z największych zalet 1. sezonu "Wiedźmina" była relacja Geralta i Jaskra. Choć wiedźmin darzył sympatycznego barda olbrzymimi pokładami sympatii, dość często jego zachowanie wskazywało na coś zgoła odwrotnego.

"Wiedźmin" - Geralt wrzeszczy na Jaskra w różnych językach świata

Jedną z takich sytuacji mieliśmy szansę podziwiać w 5. odcinku, gdy Biały Wilk cierpiał na bezsenność. W tym celu postanowił zapolować na dżinna, w czym przeszkodził mu jego muzykalny przyjaciel. Geralt, nie mogąc wytrzymać biadolenia Jaskra, zwyczajnie na niego nawrzeszczał. Teraz, dzięki uprzejmości jednemu z internautów, możecie wysłuchać jego wrzasku w różnych językach świata.

Na obecną chwilę nie wiemy, kiedy zadebiutuje 2. sezon "Wiedźmina". Aktorzy powrócą na plan 17 sierpnia 2020 roku i zgodnie z najnowszymi doniesieniami, zdjęcia raczej nie zakończą się w tym roku. Na pocieszenie przypominamy jednak, że w nowych odcinkach Jaskier śpiewał będzie znacznie częściej.

Przeczytaj także
Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.