Gina Carano stworzy film ze znanym prawicowym dziennikarzem, Benem Shapiro: "nie mogą nas uciszyć"

14.02.2021 10:56
Gina Carano stworzy film ze znanym prawicowym dziennikarzem, Benem Shapiro: "nie mogą nas uciszyć" Fot. Mark Von Holden/Invision/AP/East News

Była gwiazda "The Mandalorian" postanowiła połączyć siłę z konserwatywnym dziennikarzem Benem Shapiro. Gina Carano stworzy swój własny film pod flagą jego programu.

Gina Carano łączy siły z Benem Shapiro

Niecałe 24 godziny po wyrzuceniu Giny Carano z obsady serialu "The Mandalorian" po kontrowersyjnych wpisach na TikToku, aktorka ogłosiła, że podjęła współpracę z "The Daily Wire", politycznym portalem prowadzonym przez Bena Shapiro. 

Polecamy

Carano wyjaśniła swoją decyzję w rozmowie z Deadline:

The Daily Wire pomoże mi zrealizować mój sen - stworzenie i wyprodukowanie własnego filmu. Moje modlitwy zostały wysłuchane. Chcę pokazać też innym, że nie można się bać bycia "anulowanym" przez totalitarne tłumy. Dopiero zaczęłam używać mojego głosu, który teraz jest głośniejszy, niż kiedykolwiek wcześniej. Mam nadzieję, że inni poczują taką samą swobodę. Nie mogą nas uciszyć, jeśli im się nie damy. 
Polecamy

Carano stworzy, wyprodukuje i zagra główną rolę w nadchodzącej produkcji, którą wyda The Daily Wire - firma chce bowiem poszerzyć swoje portfolio rozrywkowe. Więcej szczegółów na temat projektu na razie nie znamy.

Na temat projektu wypowiedział się również wspomniany Ben Shapiro, dziennikarz i kontrowersyjny współzałożyciel The Daily Wire:

Jesteśmy dumni, że możemy pracować z Giną Carano, niezwykle utalentowaną artystką, którą Disney i Lucasfilm porzucili przez to, że miała odwagę obrazić autorytarną hollywoodzką lewicę. To robi Daily Wire - nie jesteśmy tylko alternatywą dla odbiorców, ale też dla twórców, którzy nie chcą chylić czoła przed tłumem.Chcemy pokazać jej talent Amerykanom, którzy ją kochają. Przy okazji udowodnimy Hollywood, że każda osoba, którą chcą "anulować" będzie tylko kolejną częścią do naszego X-Winga, budowanego w celu zniszczenia ich Gwiazdy Śmierci.

Aktorka znana z filmu "Deadpool" i serialu "The Mandalorian" została usunięta z projektu Disneya po tym, gdy udostępniła na TikToku post, w którym porównała współczesny klimat polityczny w USA do nazistowskiej III Rzeszy:

Żydzi byli bici na ulicach, nie przez nazistowskich żołnierzy, ale przez swoich sąsiadów... nawet przez dzieci. Historia jest zmieniona, więc większość osób nie wie, że naziści w końcu mogli zebrać tysiące żydów i ich rozstrzelać, a rząd sprawił, że ludzie ich nienawidzili tylko dlatego, że byli Żydami. Czym to się różni od nienawidzenia kogoś przez jego poglądy polityczne? 
Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.