"Gotham" pokazało spot z prawdziwym Jokerem. Zobaczcie złoczyńcę w akcji

Kamil Kacperski
02.04.2019 18:09
Joker w Gotham|undefined Fot. kadr z wideo

Fox opublikował nowy spot reklamowy zapowiadający finałowe odcinki serialu "Gotham". Zobaczcie, jak w akcji będzie się prezentował Książę Zbrodni z Gotham.

W sieci pojawił się nowy spot promujący serial "Gotham", w którym główną rolę zagrał Joker w wykonaniu Camerona Monaghana. Jednocześnie twórcy potwierdzili, że w ostatnich odcinkach pojawi się prawdziwy Mister J. Nie Jeremiah - Joker. Ta wiadomość została upubliczniona zaledwie kilka dni po tym, gdy Fox postanowił pokazać oficjalny plakat, na którym mogliśmy zobaczyć samego Mrocznego Rycerza. 

Gotham - w serialu pojawi się Joker

Można powiedzieć, że twórcy nas rozpieścili, udostępniając tak długi materiał dotyczący Jokera. Na początku widzimy, że złoczyńca jest zamknięty na terenie Instytutu Arkham, prawdopodobnie najbardziej znanego więzienia/psychiatryka w historii komiksów. Jeremiah wygląda jakby kompletnie postradał zmysły. Dopiero chwilę później słyszymy jego słowa: "Czuję się taki śliczny", po których następuje ikoniczny śmiech Jokera. Mężczyzna chwilę później pokazuje dłoń przebitą przez Batarang, co doprowadza go do kolejnego wybuchu śmiechu:

W stroju Jokera z "Gotham" zgadza się właściwie wszystko - jest fioletowa marynarka, żółte rękawiczki, zgadza się też odpowiedni biały makijaż i krwistoczerwone usta. Brakuje jednak jednej, ale za to niezwykle ważnej i charakterystycznej rzeczy, czyli jego zielonych włosów. W "Gotham" Joker jest prawie łysy, co skutecznie psuje mu wizerunek, bowiem złoczyńca bez zielonych włosów nie wygląda niestety do końca przekonująco.

Przeczytaj także

Fox opublikował również zdjęcie flagowego antagonisty z komiksów DC. Przyjrzyjcie się bohaterowi bliżej:

dżoker Fot. foto: materiały prasowe

Gotham - kiedy premiera ostatnich odcinków?

Zgodnie z widoczną powyżej zapowiedzią, ostatnie odcinki "Gotham" zostaną wyemitowane kolejno 18 i 25 kwietnia 2019 roku. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.