"Gra o tron" - Nathalie Emmanuel odpowiedziała na zarzuty wobec ostatniego sezonu i śmierci jej postaci

06.07.2021 13:50
"Gra o tron" - Nathalie Emmanuel odpowiedziała na zarzuty wobec ostatniego sezonu i śmierci jej postaci Fot. Sipa USA/Sipa USA/East News

Nathalie Emmanuel odpowiedziała na zarzuty wobec ostatniego sezonu "Gry o tron" i śmierci jej postaci, Missandei. Aktorka nie kryła swojego zdziwienia wywołanego przez reakcje fanów.

Gra o tron - Nathalie Emmanuel szczerze o ostatnim sezonie i śmierci Missandei

Emmanuel, która grała Missandei, zaufaną asystentkę Daenerys Targaryen w serialu HBO "Gra o tron", niedawno zabrała głos na temat reakcji fanów na wydarzenia przedstawione w finałowym sezonie produkcji. Konkretnie chodziło jej o śmierć swojej bohaterki.

Polecamy

Jak wyjawiła w rozmowie z Vogue, spodziewała się reakcji na jej śmierć, ale nie miała pojęcia, że będzie ona tak głośna i duża:

Kiedy usłyszałam, że Missandei ma zginąć, to wiedziałam, że przez to, że to jedyna ciemnoskóra kobieta w głównej obsadzie serialu, ta śmierć będzie wstrząsająca dla ludzi. Poza tym to po prostu była dobra postać, przyjazna i miła kobieta. Nie spodziewałam się się jednak, że będzie tak ogromna. Mam wrażenie, że to wywołało dyskusję, czy w serialach tego typu jest więcej miejsca dla osób jak ja. Myślę, że tak - jest dla nas miejsce.
Polecamy

Nathalie Emmanuel promuje obecnie "Szybkich i wściekłych 9", a podczas rozmowy z NME stwierdziła, że ma jedną wymarzoną osobę, z którą chciałaby wystąpić w nowej odsłonie serii - jest nią Beyonce. Aktorka stwierdziła, że Queen B mogłaby się pojawić dosłownie w jednej scenie i być po prostu najlepszą przyjaciółką jej postaci, Ramsey. 

"Szybcy i wściekli 9" zadebiutowali w kinach 25 czerwca 2021 roku. W planach są kolejne dwa filmy w serii, ale niestety na razie nie wiemy, czy pojawi się w nich Beyonce. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.