Gwiazda "Teorii wielkiego podrywu" zaprezentowała, jak będzie wyglądał Joker w serialu o Harley Quinn

Sergiusz Kurczuk
11.03.2019 10:12
Harley Quinn|undefined Fot. kadr z serialu Harley Quinn

Już niedługo zadebiutuje animowany serial o Harley Quinn. W główną bohaterkę wcieli się Kaley Cuoco z "Teorii wielkiego podrywu". Aktorka pokazała nowego Jokera.

Harley Quinn to jedna z drugoplanowych postaci, która zdobyła taką popularność, że w końcu doczekała się własnego serialu. Oczywiście miał na to wpływ film "Legion Samobójców", w którym w szaloną antybohaterkę wcieliła się Margot Robbie. Już niedługo na nowej platformie streamingowej DC zobaczymy animację, w której Harley Quinn będzie grała pierwsze skrzypce. Pomocniczka Jokera przemówi głosem Kaley Cuoco z "Teorii wielkiego podrywu". Aktorka postanowiła pokazać, jak będzie wyglądał nowy animowany Joker.

"Harley Quinn" - jak będzie wyglądał Joker?

Geneza Harley Quinn jest ściśle związana z Jokerem i serialami animowanymi. Postać zadebiutowała w słynnej kreskówce "Batman" z 1992 roku.

Przeczytaj także

Była lekarka psychiatrii analizowała chory umysł Księcia Zbrodni z Gotham i wkrótce się nim zafascynowała na tyle, że została jego wierną pomocniczką. W nowej produkcji Harley postanowi zakończyć relację z Jokerem i samodzielnie stać się królową świata przestępczego Gotham City. Kaley Cuoco postanowiła zamieścić na Instagramie kilka zdjęć z nadchodzącego serialu.

Na pierwszej fotografii widzimy scenariusz, a na telewizorze pojawia się kadr z serialu. Widzimy na nim Jokera, który chwyta ubraną swój klasyczny strój Harley. Kolejne dwie fotki przedstawiają tytułową bohaterkę w bardziej nowoczesnym wydaniu, nawiązującym do jej wyglądu zarówno w komiksach, jak i "Legionie Samobójców". Oznacza to, że w nowej produkcji zobaczymy przeszłość antybohaterki. Nowy Joker ma na sobie charakterystyczny fioletowy garnitur z kuriozalnym kwiatem w butonierce. Obowiązkowo włosy złoczyńcy zdobi wściekle zielony kolor.

"Harley Quinn" - kiedy premiera?

Na razie twórcy animacji wciąż pracują nad pierwszym sezonem serialu. "Harley Quinn" ma trafić na DC Universe w październiku 2019 roku. Oprócz Kaley Cuoco w produkcji usłyszymy głosy takich aktorów, jak Lake Bell, Diedrich Bader, Alan Tudyk, Rahul Kohli, Christopher Meloni, Tony Hale, Ron Funches, Wanda Sykes, Natalie Morales, Jim Rash, Giancarlo Esposito, Jason Alexander czy J.B. Smoove. Czy produkcja podbija serca fanów DC? Dowiemy się za kilka miesięcy.

>>Zobacz też: Jakie seriale trafią na platformę DC Universe?<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.