Gwiazda "Xeny" jako nowa Cara Dune? Fani "The Mandalorian" znaleźli zastępczynię dla Giny Carano

12.02.2021 10:16
LUCY LAWLESS - Xena: Wojownicza księżniczka - kadr z serialu Fot. Album Online/East News

Gina Carano została usunięta z obsady serialu "The Mandalorian". Fani marzą, by zastąpiła ją Lucy Lawless, czyli aktorka z kultowej produkcji "Xena: Wojownicza księżniczka".

Czy Lucy Lawless powróci w wielkim stylu dołączając do obsady "The Mandalorian"? Tego chcą fani serialu "Star Wars", którzy domagają się by gwiazda "Xeny: Wojowniczej księżniczki" zastąpiła Ginę Carano.

"The Mandalorian": Gina Carano zastąpiona przez Lucy Lawless?

Gina Carano, która do tej pory wcielała się w postać Cary Dune, czyli jednej z głównych bohaterek "The Mandalorian" została usunięta z obsady serialu Lucasfilm, po tym, jak zamieściła w swoich mediach społecznościowych obraźliwe treści.

Polecamy

Rozwiązanie współpracy z Carano nastąpiło między innymi za sprawą widzów "The Mandalorian", którym nie podobało się, co aktorka publikuje w sieci. Czy fani będą mieli taką samą moc sprawczą w przypadku recastingu postaci Cary Dune? W sieci już można znaleźć pomysły dotyczące tego, która aktorka powinna zastąpić Carano.

Polecamy

Decyzja Disneya nie spodobała się wszystkim fanom serialu, w związku z czym w mediach społecznościowych pojawił się hasztag #CancelDisneyPlus. Okazuje się, że podcaster z audycji o grach Dungeons and Dragons zatytułowanej Severed Sons, ma zupełnie inny pomysł na reakcję w sprawie wyrzucenia Carano z obsady "The Mandalorian". Na Twitterze podcastu pojawiła się propozycja zastąpienia aktorki gwiazdą "Xeny: Wojowniczej księżniczki", czyli Lucy Lawless.

Zamiast #AnulowaćDisneyPlus nie mogliby po prostu obsadzić Lucy Lawless w roli Cary Dune i udawać, że przez cały czas to była ona?

Trzeba przyznać, że to bardzo udany fanowski recasting. Obie aktorki są do siebie podobne, poza tym Lawless udowodniła, że potrafi wcielać się w prawdziwe twardzieli, bo dzięki swojej kultowej roli z lat 90. jest pamiętana do dziś, jako ważna bohaterka popkulturowa. Fani "The Mandalorian" mają jednak jeszcze inny pomysł na zastąpienie Carano. Aktorką, która z powodzeniem mogłaby zagrać Carę Dune jest Lana Parrilla, która zasłynęła rolą Złej Królowej/Reginy Mills w serialu fantasy "Dawno, dawno temu".

Lana Parrilla Fot. foto: ABC STUDIOS / Album/EAST NEWS

Czy twórcy "The Mandalorian" przychylą się do jednej z propozycji fanów? Przekonamy się niedługo, bo prace nad trzecim sezonem serialu już ruszyły.

Polecamy

"The Mandalorian" sezon 3 - kiedy premiera?

Na razie nie wiadomo jak twórcy rozwiążą brak Giny Carano w obsadzie. Być może scenarzyści zdecydują się na recasting i w łowczynię nagród wcieli się inna aktorka. Istnieje też szansa, że osoby odpowiedzialne za "The Mandalorian" usuną Carę Dune zabijając ją poza kadrem. Na razie produkcja jest na wczesnym etapie prac. W trzecim sezonie hitu Disney+ stworzonym przez Jona Favreau wystąpią na pewno Pedro Pascal, Carl Weathers i Giancarlo Esposito. Na razie nie zdradzono, kiedy możemy spodziewać się nowych odcinków "The Mandalorian".

Polecamy
Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.