"The Mandalorian" - wiemy, kiedy ruszą zdjęcia do 3. sezonu popularnego serialu

27.01.2021 11:32
"The Mandalorian" - wiemy, kiedy ruszą zdjęcia do 3. sezonu popularnego serialu Fot. materiały prasowe/Disney+

Poznaliśmy datę rozpoczęcia zdjęć do 3. sezonu "The Mandalorian". Wygląda na to, że serial powróci zgodnie z planem jesienią/zimą 2021 roku.

The Mandalorian - znamy datę rozpoczęcia zdjęć do 3. sezonu

Mało który serial zaliczył tak dobry start, jak "The Mandalorian". Przygody tytułowego łowcy nagród i jego przesłodkiego kompana/przybranego syna Baby Yody szybko zdobyły serca milionów fanów na całym świecie - do tego stopnia, że 2. sezon produkcji stał się najczęściej piraconym serialem 2020 roku, nareszcie bijąc na głowę wiodącą pod tym względem prym "Grę o tron". 

Polecamy

2. sezon "The Mandalorian" zakończył się dość zaskakująco i możemy się spodziewać bardzo dużych zmian w formule serialu. Na szczęście nie będziemy musieli zbyt długo czekać na odpowiedzi dotyczące naszych palących pytań - zdjęcia do 3. sezonu "The Mandalorian" mają bowiem ruszyć już 5 kwietnia 2021 roku.

W związku z tym możemy się spodziewać, że twórcy nie rozczarują fanów i zaprezentują nowe odcinki jeszcze w tym roku. Do tej pory nowe epizody pojawiały się w listopadzie, więc spodziewamy się, że to właśnie późną jesienią poznamy kolejne przygody Mando i spółki. 

Polecamy

Te prawdopodobnie opowiedzą nam historię kolejnych pojedynków Dina z Moffem Gideonem, a także skupią się na rozwiązaniu jego konfliktu z Bo-Katan, która będzie chciała odzyskać Darksaber, będący obecnie w rękach tytułowego łowcy nagród. Interesująca jest również kwestia Baby Yody, który obecnie znajduje się pod opieką Luke'a Skywalkera. Wiemy, że jego młodzi uczniowie kończą dość tragicznie, więc liczymy, że Grogu zostanie przed tym losem uratowany. 

Sam Giancarlo Esposito, który wciela się w Moffa Gideona zapowiedział, że w kolejnych odcinkach będzie go na ekranie jeszcze więcej. W rozmowie z Entertainment Weekly zdradził też, że twórcy planują mocne połączenie losów Mando z resztą sagi, czego przykładami są tajemnicza placówka do klonowania i pojawienie się wspomnianego Luke'a w 2. sezonie. 

Kto wie, może w kolejnych odcinkach pojawią się kolejne postaci znane ze spin-offów, takie jak Ezra z "Rebels", czy Cal Kestis z gry "Jedi: Fallen Order"? Tego dowiemy się jesienią 2021 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.