HBO Max promuje swój nowy serial... żelkami z marihuaną

30.06.2020 09:56
HBO Max promuje swój nowy serial... żelkami z marihuaną Fot. materiały prasowe/HBO Max

Serial "Close Enough" to nowa animacja od HBO Max, która doczekała się ciekawej kampanii marketingowej. Do sprzedaży trafią bowiem żelki z marihuaną inspirowane serialem.

W 2020 roku jesteśmy tak przyzwyczajeni do "normalnych" reklam, że właściwie nie zwracamy na nie już uwagi. Dlatego też agencje i szefowie PR-u wymyślają coraz to kolejne innowacyjne sposoby na promowanie produktów. Jednym z nich pochwaliło się niedawno HBO Max, które zapowiedziało... cztery rożne rodzaje żelków z marihuaną, które inspirowane są nadchodzącym serialem "Close Enough".

Serial promowany żelkami z marihuaną

Na temat takiej niekonwencjonalnej kampanii marketingowej wypowiedział się wicedyrektor marketingu programowego w HBO Peter Sherman. Stwierdził bowiem, że to bardzo "naturalny ruch" w kontekście serialu:

Dla mnie i mojej drużyny to było świetne, że mogliśmy stworzyć coś tak autentycznego i bliskiego do "Close Enough". Zawsze, gdy pracujemy nad kampanią to chcemy stworzyć doświadczenie dla odbiorców, które będzie szczere i ekscytujące. Taka była właśnie współpraca z Kanha (twórcami żelek). Nie możemy się doczekać reakcji fanów.
Przeczytaj także

Twórcą serialu jest JG Quintel, który jest też odpowiedzialny za produkcję "Zwyczajny serial" emitowaną na Cartoon Network. Nowa seria opowie o małżeństwie, ich 5-letniej córeczce oraz dwójce najlepszych przyjaciół, którzy przy okazji są byłym małżeństwem i mieszkają z nimi. W opisie czytamy, że to surrealistyczna komedia o życiu, które nie jest idealne, ale może być.

Każdy rodzaj żelek ma oferować inny rodzaj doświadczenia - mogą relaksować, ale też motywować do pracy lub do zajrzenia wgłąb siebie. Oferowane smaki to truskawkowa indica (relaks), ananasowa sativa (pobudzenie do działania), arbuzowy miks (skłaniający do przemyśleń) i lemoniadowy miks (najbardziej "imprezowy" rodzaj żelek). Niestety, żelki z dopalaczem będą sprzedawane na razie tylko w Kalifornii.

Sam serial "Close Enough" zadebiutuje na HBO Max 9 lipca 2020 roku. 

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.