Harrison Ford potwierdził, że "Indiana Jones 5" będzie ostatnim filmem z nim w roli archeologa

12.09.2022 14:06
Harrison Ford potwierdził, że "Indiana Jones 5" będzie ostatnim filmem z nim w roli archeologa Fot. Paramount Pictures / Lucasfilm/Collection Christophel/East News

"Indiana Jones 5" to już niemalże przeklęty projekt. Wygląda jednak na to, że film jest już na prostej drodze do premiery, co potwierdzili twórcy podczas D23. Harrison Ford potwierdził też, że to będzie ostatnia okazja, by zobaczyć go na dużych ekranach w legendarnej roli.

Indiana Jones 5 - Harrison Ford już nie wróci do roli

Aktor pojawił się osobiście podczas imprezy D23 Expo, gdzie potwierdził, że oficjalnie 5. odsłona serii "Indiana Jones" będzie dla niego ostatnim występem w ikonicznej roli. Harrison Ford był podobno nawet całkiem wzruszony, kiedy pokazywał światu pierwszy zwiastun produkcji, podkreślając na każdym kroku, że to koniec tej postaci. 

Polecamy

Harrison Ford nie brał jednak wszystkiego na poważnie i w pewnym momencie zażartował z publicznością, mówiąc zgromadzonym na D23 Expo, że:

Wystarczy! Już więcej nie będę się dla was wywracał.

Co ciekawe, film nadal nie ma oficjalnego tytułu, chociaż plotkuje się, że ten będzie brzmiał po prostu "Indiana Jones", bo w sumie żadna poprzednia produkcja z serii nie nosiła takiej nazwy. I pasowałoby to też do nazewnictwa filmów Jamesa Mangolda, jak np. "Logan" - krótko, zwięźle i na temat. 

Polecamy

Tak jak wspomnieliśmy - aktor przedstawił światu zwiastun nowego filmu, ale ten niestety nie trafił jeszcze do internetu. 

W produkcji reżyserowanej przez Jamesa Mangolda, oprócz Forda wystąpią: Phoebe Waller-Bridge, Mads Mikkelsen, Thomas Kretschmann, Boyd Holbrook, Antonio Banderas i Shaunette Renée Wilson. Będzie to pierwsza część "Indiany Jonesa", której reżyserem nie jest Steven Spielberg.

Film "Indiana Jones 5" trafi do kin 30 czerwca 2023 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.