"I tak po prostu" doczeka się drugiego sezonu na HBO Max. Kiedy premiera?

23.03.2022 12:46
"I tak po prostu" doczeka się drugiego sezonu na HBO Max. Kiedy premiera? Fot. Steve Sands/NewYorkNewswire/Bauer-Griffin/Shutterstock/East News

HBO Max poinformowało za pośrednictwem mediów, że kontynuacja "Seksu w wielkim mieście" o tytule "I tak po prostu" doczeka się kolejnego sezonu.

I tak po prostu doczeka się drugiego sezonu na HBO Max

Chociaż serial "Seks w wielkim mieście" zakończył się w 2004 roku, doczekał się kontynuacji w postaci dwóch filmów kinowych i telewizyjnego prequela "Pamiętniki Carrie". Wciąż ma jednak wiernych fanów, co pokazał sukces serialu "I tak po prostu".

Polecamy

Serial opowiada dalsze historie Carrie Bradshaw (Sarah Jessica Parker), Mirandy Hobbes (Cynthia Nixon) i Charlotte York (Kristen Davis), które radzą sobie z życiem po pięćdziesiątce. 

Chociaż produkcja "I tak po prostu" doczekała się ogromnej popularności, to nie wszyscy są fanami tego, co w serialu przedstawili twórcy. Jedną z głośnych krytyków jest twórczyni felietonów i książki, które zainspirowały produkcję - Candace Bushnell wyjaśniła, że była "przestraszona" przez niektóre decyzje twórców serialu, Michaela Patricka Kinga i Darrena Starra, którzy zmienili niektóre postaci względem ich pierwowzorów.

Polecamy

Najbardziej bolał ją fakt, że Carrie Bradshaw jest teraz "zakręconą babką", która poślubiła bogatego faceta, co mija się z rzeczywistością i jej zdaniem nie pasuje do postaci. 

Twórcy wyjawili również w rozmowie z Deadline, że raczej nie przewidują powrotu Kim Cattrall do obsady "I tak po prostu" - aktorka grała w Samanthę w serialu "Seks w wielkim mieście", ale postanowiła nie brać udziału w kontynuacji projektu. Powody tej decyzji nie są do końca znane, ale aktorka znalazła pracę w serialach "Jak poznałam waszego ojca", czy "Queer as Folk", co prawdopodobnie kolidowałoby z pracą nad produkcją HBO.

Trudno na razie spekulować, kiedy kolejne odcinki "I tak po prostu" mogą ujrzeć światło dzienne. Spodziewamy się, że najwcześniej pojawią się na początku 2023 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.