Drugi sezon serialu „Jessica Jones” zapowiadają komiksowe okładki każdego z odcinków

Natalia Hluzow
06.03.2018 18:27
Jessica Jones okładki odcinków|undefined Fot. materiały prasowe Netflix

Trzynaście komiksowych okładek stworzonych przez trzynaście kobiet z całego świata promuje nową odsłonę serialu Marvela o Jessice Jones.

Nowy sezon „Jessiki Jones” trafia na platformę Netflix jako prezent z okazji Dnia Kobiet dla wszystkich użytkowniczek serwisu. Już 8 marca 2018 będzie można zobaczyć 13 nowych odcinków serialu, zrealizowanych przez 13 reżyserek, które promuje 13 specjalnych okładek zrealizowanych przez 13 artystek z całego świata. I niech tylko ktoś spróbuje powiedzieć, że 13 to pechowa liczba!

Jessica Jones s02 na specjalnych okładkach 

Okładki zaprojektowane m.in. przez Stephanie Hans, Kate Niemczyk, Amy Reeder czy Annie Wu nie tylko promują 2. sezon serialu, ale też prezentują tytuły każdego z epizodów, oddają ich nastrój i w skrótowy sposób przedstawiają ich treść. Na okładkach znajdują się też imiona i nazwiska scenarzystek oraz reżyserek odpowiedzialnych za poszczególne odcinki „Jessiki Jones 2”. Wszystkie zostały bowiem napisane i wyreżyserowane przez kobiety.

Komiksowe okładki odcinków możecie przejrzeć i dokładnie przestudiować, przeglądając poniższą galerię:

„Jessika Jones 2” - kiedy premiera?

„Jessica Jones” to jeden z seriali Marvela tworzonych we współpracy z firmą Netflix. Opowiada o prywatnej detektyw z Nowego Jorku obdarzonej nadprzyrodzoną mocą. W 2. sezonie Jessica prowadząc nową sprawę, będzie jednocześnie starała się poznać swoją przeszłość i odnaleźć odpowiedź na pytanie, kim tak naprawdę jest. 

W 2. sezonie serialu zobaczymy ponownie Krysten Ritter (Jessica Jones), Rachael Taylor (Trish Walker), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth) i Ekę Darville'a (Malcolm Ducasse), do których dołączą m.in. Janet McTeer i J.R. Ramirez. Premiera „Jessiki Jones 2” już za 2 dni, 8 marca 2018 r.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.