John Cena przeklina i twierdzi, że należy "je*ać Aquamana" jako Peacemaker w nowym klipie z serialu

29.11.2021 12:57
John Cena przeklina i twierdzi, że należy "je*ać Aquamana" jako Peacemaker w nowym klipie z serialu Fot. ROBYN BECK/AFP/East News

Peacemaker powraca. Po debiutanckim występie w filmie "The Suicide Squad", John Cena ponownie przywdzieje swój kombinezon z charakterystycznym hełmem w kształcie kibelka, żeby "uratować je*any świat".

Peacemaker - John Cena naśmiewa się z Aquamana w nowym klipie z serialu

Niedawno odbyła się specjalna edycja San Diego Comic-Con, podczas którego twórcy serialu "Peacemaker" postanowili udostępnić pierwszy oficjalny klip z nowej produkcji. W nim widzimy Peacemakera, który wdaje się w pojedynek werbalny z woźnym Jamilem. Z niego dowiadujemy się, że Jamil skończył jedną z najlepszych szkół na świecie w postaci MIT, a i tak postanowił podjąć się pracy jako sprzątacz - chce mieć w życiu bowiem święty spokój.

Polecamy

Tutaj podobieństwo z Peacemakerem wychodzi nam na pierwszy plan, ten bowiem szybko odpowiada mu, że poprzysiągł, że doprowadzi do pokoju na świecie, niezależnie od tego jak wiele osób będzie musiał zabić. Wcześniej pojawia się też dialog o tym, że "Aquaman jest znany", na co Peacemaker odpowiada słowami "je*ać Aquamana". Ogólnie cały klip jest przepełniony przekleństwami:

Polecamy

Jak w oficjalnym oświadczeniu zapowiedział twórca serialu James Gunn:

"Peacemaker" jest możliwością na zanurzenie się w problemy dzisiejszego świata z perspektywy superbohatera/superzłoczyńcy/największego dupka w historii. Jestem bardzo podekscytowany rozszerzeniem świata z "The Suicide Squad" i pokazaniem tego bohatera niezależnie od filmu. No i oczywiście praca z moimi przyjaciółmi w Warner Bros. jest wisienką na torcie.

Dowiedzieliśmy się również, że "Peacemaker" zadebiutuje na HBO Max już 13 stycznia 2022 roku. Spodziewamy się, że również w podobnym czasie produkcja pojawi się na HBO GO w Polsce.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.