John Lydon z Sex Pistols jest zniesmaczony serialem Danny'ego Boyle'a: "to będzie g*wno"

26.04.2021 12:24
John Lydon z Sex Pistols jest zniesmaczony serialem Danny'ego Boyle'a: "to będzie g*wno" Fot. Retna/Photoshot/REPORTER/East News

John Lydon z Sex Pistols stwierdził niedawno, że nadchodzący serial o zespole jest tworzony "bez szacunku" i poinformował, że nikt nie zapytał go o zgodę na opowiedzenie tej historii.

Serial o Sex Pistols ma "nie mieć szacunku" do zespołu?

Były frontman Sex Pistols wyjaśnił w nowym wywiadzie, że zamierza poprosić o pomoc prawników - wszystko dlatego, że twórcy serialu podobno nie zapytali go o zgodę, ani nie poprosili go o udział w nadchodzącej produkcji o grupie, która ma nosić tytuł "Pistol".

Polecamy

Wokalista porozmawiał niedawno z "The Sunday Times", którego reporter oczywiście zapytał o nadchodzący serial "Pistol". Lydon postawił sprawę jasno - nie jest fanem tej inicjatywy, a także twierdzi, że twórcy nie mają szacunku do osób, o których chcą opowiedzieć:

Dla mnie to najbardziej znieważające g*wno, które kiedykolwiek przeżyłem. Przecież oni zatrudnili jakiegoś aktora do tego, żeby mnie zagrał. Ale co on ma robić, skoro mnie nie poznał? To musi się skończyć w sądzie.
Polecamy

John Lydon kontynuował swoją ofensywę przeciw serialowi:

Sorry, ale jeśli myślicie, że możecie sobie po mnie stąpać, to się zdziwicie. Nie obejdzie się bez wielkiej, je*anej burdy. Jestem Johnny i jak wpieprzasz się w mój interes, to dostaniesz w papę. To jest jakaś żenada.

Rzecznik prasowy serialu "Pistol" stwierdził w rozmowie z The Sunday Times, że sam Danny Boyle próbował się skontaktować z managmentem Johna Lydena w sprawie serialu, ale podobno "bezpośredni kontakt z reżyserem został przez nich odrzucony".

Serial "Pistol" został przygotowany dla telewizji przez Craiga Pearce'a, który wraz z Frankiem Cottrellem-Boyce'em napisał scenariusz. Danny Boyle jest reżyserem i producentem wykonawczym nadchodzącego serialu. Zdjęcia do produkcji ruszyły w marcu 2021 roku, chociaż oficjalnej daty premiery na razie nie poznaliśmy.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.