Już nie będziesz musiał zastanawiać się, jaki to stwór na ekranie. Netflix wypuścił bestiariusz „Wiedźmina” [WIDEO]

20.05.2020 16:52
Już nie będziesz musiał zastanawiać się, jaki to stwór na ekranie. Netflix wypuścił bestiariusz „Wiedźmina” [WIDEO] Fot. . materiały prasowe Netflix

Platforma streamingowa Netflix wypuściła właśnie ciekawe wideo, w którym przygląda się różnorodnym stworom, które pojawiły się w 1. sezonie popularnego serialu „Wiedźmin”.

Serial Netfliksa na podstawie serii książek Andrzeja Sapkowskiego „Wiedźmin” jest jedną z najpopularniejszych produkcji amerykańskiego giganta VOD. Produkcja zadebiutowała pod koniec grudnia ubiegłego roku i od razu stała się jednym z największych sukcesów platformy, często i gęsto chwalonym przez jej przedstawicieli.

Przeczytaj także

W połowie lutego rozpoczęły się prace na planie 2. sezonu serialu, które niedługo później niestety zostały przerwane z powodu pandemii koronawirusa.

Teraz, aby umilić fanom oczekiwanie na wznowienie prac nad 2. sezonem, Netflix podzielił się z widzami specjalnym wideo, w którym omawiane są najgroźniejsze stwory, pojawiające się w 8 premierowych odcinkach.

Przeczytaj także

Bestiariusz „Wiedźmina” – zobacz wideo

Materiał pojawił się właśnie w mediach społecznościowych Netfliksa.

Czytaj także: Niewiele brakowało, a Henry Cavill nie zagrałby Wiedźmina. Twórczyni nazwała go "irytującym".

 

Michał Kaczoń Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.