Kosmici nastraszyli nowojorczyków podczas akcji promocyjnej 11. sezonu „Z Archiwum X”

Sergiusz Kurczuk
21.12.2017 15:03
Kosmici nastraszyli nowojorczyków podczas akcji promocyjnej 11. sezonu „Z Archiwum X” Fot. FOX/YouTube

W związku z premierą 11. sezonu „Z Archiwum X” na ulicach Nowego Jorku wylądowało UFO. Szare ludziki nękały biednych mieszkańców miasta, ale na szczęście interweniowali agenci FBI. 

Mieszkańcy Nowego Jorku musieli być zdziwieni, sięgając po gazetę z nagłówkiem informującym, że w mieście wylądowało UFO. Jednak większe zaskoczenie towarzyszyło zapewne momentowi, w którym z podajnika na gazety zamiast prasy wyskakiwała ręka ufoludka. Z czasem sytuacja się rozwinęła. Szare ludziki szybko się ośmieliły i zaczęły pokazywać swoje oblicza. W finałowym fragmencie do akcji wkraczają agenci FBI, którzy próbują załagodzić sytuację. W ten sposób stacja FOX postanowiła promować nadchodzący 11. sezon „Z Archiwum X”. Jak wyszedł internetowy żart? Przekonajcie się sami:

To nie jedyna informacja dotycząca powrotu „Z Archiwum X”. Potwierdzono, że nie tylko Mulder (David Duchovny) i Scully (Gillian Anderson) szukają zaginionego syna Williama. Do poszukiwań przyłącza się również stary przyjaciel i współpracownik pary - Skinner. Fragmenty serialu potwierdzają powrót Mitcha Pileggiego do słynnej roli. Dołączył do takich postaci, jak Palacz (William B. David), Monica Reyes (Annabeth Gish), Jeffrey Spender (Chris Owen), Mr. Y (AC Peterson), Erika Price (Barbara Hershey), agent Miller (Robbie Amell), agentka Einstein (Lauren Ambrose) oraz Dr Joyet (Anjali Jay).

Nowy sezon według słów twórców ma wrócić do korzeni. Nie tylko za pomocą dobrze znanych bohaterów, ale również dawnej formuły serialu. Powiększy się też liczba odcinków, w porównaniu do poprzedniej serii. Premiera pierwszego odcinka „Z Archiwum X” już 3 stycznia 2018 roku. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.