Kto zostanie Beast Boyem w serialu „Titans”? Zobacz nagrania z castingów

Sergiusz Kurczuk
19.09.2017 14:47
Kto zostanie Beast Boyem w serialu „Titans”? Zobacz nagrania z castingów Fot. dc.wikia.com

Najmłodszy z grupy Teen Titans niebawem zostanie wybrany do serialu telewizyjnego o przygodach nieletnich superbohaterów. Kto wcieli się w Beast Boya?

Ciąg dalszy kompletowania obsady do serialu „Titans”. Do tej pory twórcy znaleźli odtwórców Dicka Greysona/Noghtwinga (Brenton Thwaites), Raven (Teagan Croft) oraz Starfire (Anna Diop). Czas na kolejnego członka nastoletniej drużyny superbohaterów - Beast Boya. O rolę najmłodszego członka grupy stara się wielu chłopców w różnym wieku. Dzięki portalowi Omega Underground, do sieci trafiły materiały z castingów do roli zmiennokształtnego żartownisia.

W jednym z ostatnich etapów castingu pojawili się Nathan Policarpio, Oliver Adkins, Diego Josef, Zach Heto i Louis Le. Wszyscy poza Josefem są debiutantami. Jesef wystąpił do tej pory w kilku filmach i serialach. Oto kilka z filmów z przesłuchań do roli Beast Boya:

Rozpiętość wiekowa kandydatów jest dość spora. Policarpio to najstarszy z uczestników castingu. Jego przesłuchanie skupia się na genezie postaci, w którą potencjalnie maiłby się wcielać. Wszystko wskazuje na to, że w serialu zobaczymy tradycyjną historię tego bohatera. Beast Boy, czyli Garfield Logan, pojawił się po raz pierwszy w 99 numerze komiksu „Doom Patrol z 1985 roku. Jako dziecko cierpiał na rzadką chorobę. Jedynym lekarstwem było serum pochodzące z zielonej małpy. Środek sprawił, że chłopak stał się zielony i zyskał umiejętność przeistaczania się w dowolne (oczywiście zielone) zwierzę

 Kto wygra casting? Przekonamy się niebawem.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.