"Lucyfer": do sieci trafił soundtrack zawierający wszystkie utwory nagrane specjalnie na potrzeby serialu

24.08.2020 13:34
Foto: Michael Courtney/Capital Pictures/East Newsa|undefined Fot. Michael Courtney/Capital Pictures/East Newsa

Jedną z największych zalet "Lucyfera" jest jego ścieżka dźwiękowa i nieziemski głos Toma Ellisa. Teraz możecie pobrać pełny soundtrack sezonów 1-5, w tym utwory nagrane specjalnie na potrzeby produkcji. 

Większość z was zapewne ma już za sobą seans pierwszej części 5. sezonu "Lucyfera". Seria, która zadebiutowała w piątek 21 sierpnia 2020 roku, była jedną z najgorętszych i najbardziej wyczekiwanych premier tego lata. Jeśli jesteście fanami Lucka, z pewnością ucieszy was fakt, że już teraz możecie pobrać pełny soundtrack wszystkich dotychczasowych sezonów.

"Lucyfer" - pełny soundtrack sezonów 1-5 gotowy do pobrania

"Lucifer: Seasons 1-5 (Original Television Soundtrack)" zawiera 13 utworów, zarówno klasycznych jak i współczesnych, w wykonaniu obsady. Jak stwierdził jeden z kompozytorów pracujących nad serialem:

Możliwość nagrania tak wspaniałych piosenek przy pomocy tak fenomenalnie utalentowanej obsady to naprawdę rzadkie doświadczenie. A stworzenie tego albumu było prawdziwą przyjemnością. Gdyby tylko każda obsada była tak świetna! Mamy niesamowite szczęście.
Przeczytaj także

Element muzykalny zawarty w serialu skomentował też odtwórca głównej roli, Tom Ellis:

Muzyka w "Lucyferze" jest jednym z głównych powodów, dla których kocham grać tę rolę. Rozpala na nowo moją pasję do śpiewu, która, jak na ironię, zaczęła się w kościele, kiedy byłem dzieckiem. Zabawne, prawda?

Za publikację odpowiadają Warner Brothers i Water Tower Media. "Lucifer: Seasons 1-5 (Original Television Soundtrack)" znajdziecie m.in. w serwisach Spotify, Apple Music i TIDAL. Pełna rozpiska znajduje się pod tym linkiem.

 

Przeczytaj także
Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.