"Lupin" już latem powróci na Netfliksa z nowymi odcinkami!

29.01.2021 13:36
"Lupin" już latem powróci na Netfliksa z nowymi odcinkami! Fot. materiały prasowe/Netflix

Niespodziewany hit Netfliksa o tytule "Lupin" już za kilka miesięcy doczeka się swojej kontynuacji. Serwis zdradził, że latem zadebiutują nowe epizody popularnej serii.

Lupin już latem doczeka się nowych odcinków

Francuski thriller kryminalny z Omarem Sy w roli głównej już niedługo doczeka się nowych odcinków. Neflix zdradził, że druga połowa 1. sezonu zadebiutuje w serwisie już latem 2021 roku. Niestety, na razie nie zdradzono dokładnej daty premiery produkcji.

Polecamy

Serial z miejsca stał się ogromnym i nieco zaskakującym hitem dla Netfliksa, szybko zdobywając miano najpopularniejszego francuskiego serialu w historii platformy. Był też pierwszym francuskim dziełem, który dostał się do 10 najpopularniejszych produkcji w Stanach (to osiągnięcie zdobył również w Polsce).

Netflix szacuje, że serial "Lupin" w ciągu 4 tygodni od premiery (8 stycznia) zostanie obejrzany w 70 milionach domostw. Tak ogromna popularność po prostu musiała zaowocować szybką kontynuacją.

Polecamy

Wiemy na pewno, że druga połowa pierwszego sezonu również będzie zawierała 5 odcinków, a ich reżyserami będą Ludovic Bernard oraz Hugo Gelin. 

W głównej roli występuje znany z "Nietykalnych" Omar Sy. Wciela się w Assane'a Diopa, który inspiruje się legendarnym złodziejem i mistrzem kamuflażu, Arsenem Lupinem. Pierwsze pięć odcinków opowiada o początkach kariery Diopa, którego ojciec ginie z powodu zbrodni, której nie popełnił.

Mężczyzna postanawia zemścić się za jego śmierć, przy okazji przechytrzając każdego, kto stanie na jego drodze. Nowe odcinki pojawią się na Netflix już latem.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.