"M.O.D.O.K.": serial o najdziwniejszym złoczyńcy Marvela doczekał się zwiastuna

26.02.2021 12:37
M.O.D.O.K. - logo serialu Marvela Fot. Hulu/materiały prasowe

Stacja Hulu podzieliła się pierwszym zwiastunem animowanego serialu komediowego Marvela "M.O.D.O.K.". Jak prezentuje się ta nietypowa produkcja?

Świat adaptacji komiksów Marvela powiększa się z roku na rok. W sieci pojawił się właśnie pierwszy zwiastun najnowszego serialu bazującego na tytułach Domu Pomysłów. Mowa o produkcji zatytułowanej "M.O.D.O.K.".

"M.O.D.O.K." - pierwszy zwiastun nowego serialu Marvela

Styczeń 2021 roku rozpoczął się przełomem wśród produkcji Marvela. Na platformie Disney+ zadebiutował bowiem pierwszy serial MCU, czyli "WandaVision".

Polecamy

Niebawem zobaczymy kolejne odcinkowe i filmowe produkcje dziejące się w kinowym uniwersum. W międzyczasie fani komiksów będą mieli okazję obejrzeć animowany serial komediowy o najdziwniejszym złoczyńcy Marvela. Stacja Hulu zaprezentowała pierwszą zapowiedź solowych przygód postaci o imieniu M.O.D.O.K., które prezentują się tak samo nie typowo, jak ich główny bohater.

Tak absurdalną postać jak M.O.D.O.K. trudno traktować poważnie, więc szefowie Marvela postanowili zaprezentować ją szerszemu gronu odbiorców za pomocą animowanego serialu komediowego. Głosu tytułowemu bohaterowi użycza popularny aktor i komik Patton Oswalt, którego charakterystyczną ekspresją idealnie pasuje do superłotra o ogromnej głowie i jeszcze większym ego.

Polecamy

W zwiastunie widzimy, jak M.O.D.O.K. użera się ze swoimi poplecznikami ze złowieszczej organizacji A.I.M., której przewodzi. Trailer prezentuje też niektóre moce tytułowego bohatera w scenie walki z agentami S.H.I.E.L.D., która zdradza również rozwinięcie akronimu, stanowiącego imię złoczyńcy (Mental Organism Designed Only for Killing). 

Polecamy

"M.O.D.O.K." - kiedy premiera serialu Marvela?

Oprócz Oswalta w serialu usłyszymy takich aktorów jak Aimee Garcia, Ben Schwartz, Melissa Fumero, Wendi McLendon-Covey, Beck Bennett, Jon Daly oraz Sam Richardson. Premiera animacji "M.O.D.O.K" została zaplanowana na 21 maja 2021 roku na platformie Hulu. Na razie nie wiadomo, kiedy trafi do Polski. 

Polecamy
Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.