Marilyn Manson i Sharon Stone wystąpią w kontynuacji "Młodego papieża" na HBO

18.05.2019 12:49
Marilyn Manson|undefined Fot. kadr z wideo

Wokalista i aktorka dołączyli do obsady serialu Paolo Sorrentino zatytułowanym "Nowy papież", który będzie opowiadał kolejną część historii o głowie Kościoła Katolickiego. W obsadzie są jeszcze m.in. Jude Law i John Malkovich.

HBO udostępniło pierwsze oficjalne zdjęcia z Marilynem Mansonem i Sharon Stone, którzy pojawią się w serialu "Nowy papież". Program będzie kontynuacją poprzedniego projektu Paolo Sorrentino, który w Polsce został zatytułowany "Młody papież". Główną rolę w produkcji grał Jude Law, który powróci również w "Nowym papieżu".

Nowy papież - Marilyn Manson i Sharon Stone w obsadzie serialu

Zarówno Manson, jak i Stone są fanami nie tylko samego "Młodego papieża", ale również reżysera i twórcy, czyli Paolo Sorrentino. Dla obydwojga będzie to pierwsza okazja do współpracy z artystą. Zdjęcie Mansona sugeruje, że wokalista wcieli się w postać, która nie będzie za bardzo odbiegała od jego rzeczywistego wizerunku. Manson pokazał fotografię z serialu na swoim Instagramie. W podpisie możemy przeczytać, że wokalista zastanawia się: "Kto wpuściłby mnie kiedykolwiek do Watykanu?":

Pierwsze oficjalne materiały z "Nowego papieża" pojawiły się w styczniu 2019 roku, kiedy to HBO zaprezentowało oficjalne zdjęcia Johna Malkovicha i Jude'a Lawa. Obydwaj panowie byli odziani w papieskie stroje. Kilka miesięcy później wyciekły nagrania z planu, które prezentowały Lawa ubranego w białym, "papieskim" stroju kąpielowym, co wywołało niemałe zamieszanie we włoskich mediach społecznościowych.

Przeczytaj także

A tak będzie się prezentowała Sharon Stone w serialu "Nowy papież":

Nowy papież - kiedy premiera?

Serial jest antologią, podobnie jak "Fargo", czy "Detektyw". Oznacza to, że kolejne sezony mają inną obsadę, ale zachowują kilka postaci z poprzednich odcinków. Wśród powracających aktorów znajdziemy Cecile de France jako szefową marketingu w Watykanie o imieniu Sofia, Ludivine Sagnier grającą żonę ochroniarza papieskiego, która jest ogromną fanką samego Papieża, a także Silvio Orlando, grającego przebiegłego kardynała Voiello.

Zdjęcia do "Nowego papieża" zostały już zakończone. Niestety, na razie HBO nie zdradziło daty premiery nowych odcinków serialu o głowie kościoła. Szacuje się, że "Nowy papież" może zadebiutować jeszcze pod koniec 2019 roku.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.