Ewan McGregor zapowiedział powrót "ikonicznych postaci" w serialu o Obi-Wanie

11.06.2021 14:27
Ewan McGregor zapowiedział powrót "ikonicznych postaci" w serialu o Obi-Wanie Fot. materiały prasowe/Lucasfilm

Świat Star Wars z roku na rok staje się coraz większy - spora w tym zasługa platformy Disney+, na której ogromny sukces odniósł "The Mandalorian". 

Obi-Wan Kenobi - w serialu pojawią się "ikoniczne postaci"

Jednym z najciekawszych nadchodzących programów jest "Obi-Wan Kenobi", czyli serial o Mistrzu Jedi z Ewanem McGregorem w roli głównej. Wiemy już teraz, że w produkcji pojawi się też Hayden Christiansen w roli Dartha Vadera, ale wychodzi na to, że nie będą to jedyne powracające postaci.

Polecamy

McGregor był niedawno gościem programu "Actors on Actors" portalu Variety, w którym porozmawiał z Pedro Pascalem, gwiazdorem "The Mandalorian". Panowie oczywiście porozmawiali na temat nadchodzących części Star Wars. Aktor wcielający się w Obi-Wana zdradził nieco szczegółów na temat nowej produkcji:

Nie wiem, co jest sekretem, a co nie. To raczej nie będzie zaskoczeniem, ale musiałem przejść obok dwóch szturmowców. Nigdy z nimi nie grałem, bo u mnie to były klony. Przechodziłem, a potem się odwróciłem i puf - jakbym znowu miał 6 lat. Nigdy nie byłem tak blisko nich, więc się autentycznie przestraszyłem! Byłem święcie przekonany, że nigdy nie widziałem szturmowca i miałem rację. No i Jawy. Grałem z małym Jawą i to było świetne. 
Polecamy

W obsadzie "Obi-Wana Kenobiego" pojawią się również powracający Joel Edgerton w roli Owena Larsa oraz Bonnie Piesse jako Beru Lars. W pozostałych rolach zobaczymy natomiast Kumaila Nanjianiego, Indirę Varmę, Ruperta Frienda, O’Shea Jacksona Jr., Sung Kanga, Mayę Erskine, Simone Kessell oraz Benny'ego Safdiego. Reżyserką serialu będzie Deborah Chow, która wyreżyserowała dwa epizody "The Mandalorian".

Ewan McGregor opowiedział co nieco na temat plotek dotyczących produkcji i tego, jak szykuje się do powrotu do roli Obi-Wana: 

Zaczynamy pracę wiosnę i będziemy nagrywali w Los Angeles. Mocno mnie bawi, że co tydzień w sieci pojawiają się inne informacje. Ojciec podsyła mi jakieś linki i mówi: "A czy wy nie mieliście nagrywać w LA?". Tabloidy wymyślają jakieś niestworzone rzeczy - a to Boston, a to Atlanta, a to jakieś inne pokręcone miejsce. W ogóle będziemy to kręcili tak, jak "The Mandaloriana". Będziemy korzystali z tej samej technologii. Bardzo fajna sprawa, mnie się niezwykle podoba. Bardzo westernowy klimat. To cudowne.

Niestety, na razie nie znamy daty premiery serialu "Obi-Wan Kenobi". 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.