Młodzi Tytani jednoczą się w zwiastunie serialu „Titans”

Kamil Kacperski
19.07.2018 15:25
Titans|undefined Fot. kadr z wideo

Robin, Starfire, Raven i Beast Boy po raz pierwszy pojawiają się w aktorskim serialu. Zobaczcie zwiastun produkcji, która już niebawem pojawi się na platformie streamingowej DC Universe.

Ogłoszenie, że powstanie serial o Młodych Tytanach, pojawiło się jeszcze w 2017 roku. Od tego czasu fani z niecierpliwością czekali na pierwsze fragmenty produkcji o nastoletnich herosach. Po kilku miesiącach pojawiło się pierwsze oficjalne zdjęcie, które prezentowało Brentona Thwaitesa w kostiumie Robina, co tylko rozbudziło apetyty wielbicieli postaci DC. Potem pojawiły się jednak pierwsze zdjęcia z planu, które nieco ostudziły oczekiwania. Szczególnie oberwało się Starfire, której strój porównywano nawet do ubrań prostytutki. 

Jednak tak jak książek nie ocenia się po okładce, tak serialu nie ocenia się jedynie po wyglądzie kostiumów. Podczas Comic Conu 2018 w San Diego, DC pokazało pierwsze fragmenty swojej nadchodzącej produkcji. Przekonajcie się sami, jak w akcji prezentują się Młodzi Tytani w debiutanckim zwiastunie serialu „Titans”:

Pierwszy zwiastun nowego serialu DC Titans

Zwiastun prezentuje się bardzo brutalnie i mrocznie. Skupia się głównie na Robinie i Raven. Dowiadujemy się, że młody Grayson nie ma najlepszych stosunków z Brucem Waynem - słyszymy nawet słowa „pieprzyć Batmana”. Reszta zespołu pojawia się w małych dozach, aczkolwiek trzeba przyznać, że Tytani prezentują się lepiej w ruchu, niż na udostępnionych wcześniej zdjęciach.

Oprócz tego widzimy całkiem sporo krwi, a także dowiadujemy się, że Dick Grayson pracuje teraz jako policjant, a Raven poznaje podczas przesłuchania. Pojawiają się również flashbacki do tragedii, którą była śmierć rodziców Robina. Obecność dziewczyny sprawia, że serial zbliża się klimatem do horroru. Trzeba jednak przyznać, że zwiastun nie zachwyca, a najlepszymi fragmentami materiału są sceny z Dickiem Graysonem. Jednak z werdyktem wstrzymamy się do premiery serialu.

Titans - kiedy premiera?

„Titans” jest pierwszym serialem DC Universe, który będziemy mieli okazję zobaczyć. Oprócz przygód Młodych Tytanów, DC ma w planach takie produkcje jak „Swamp Thing”, opowiadające o mało znanej superbohaterskiej drużynie „Doom Patrol”, animowane przygody „Harley Quinn” oraz 3. sezon „Young Justice”, który będzie nosił podtytuł „Outsiders”. Premiera „Titans” odbędzie się już jesienią 2018 roku.     

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.