Najnowszy trailer 2. sezonu "Dark". Nowe informacje dotyczące popularnego serialu

Karolina Woźniak
30.05.2019 15:34
Dark 2. sezon|undefined Fot. : kadr z wideo

Najnowszy trailer 2. sezonu "Dark" dostarcza fanom wielu nowych informacji. Co można wyczytać z kolejnego zwiastuna serialu?

"Dark" powróci już w czerwcu z 2. sezonem. Fani czekają z niecierpliwością, ponieważ koniec pierwszej serii pozostawił widzów z masą pytań i bez żadnych odpowiedzi. Serial zaskarbił sobie sympatię ludzi na całym świecie, a najnowszy zwiastun dostarcza wszystkim jeszcze więcej informacji niż można było się spodziewać. Czego dowiedzieliśmy się z kolejnego trailera?

"Dark" sezon 2.: najnowszy trailer

W najnowszym zwiastunie widzimy sceny, które nie pojawiały się w poprzednich zapowiedziach. W 2. sezonie poznamy dalsze historie czterech rodzin, które starają odmienić się przeznaczenie. Każdy ruch pływa na ich teraźniejszość, przeszłość i przyszłość. Poznamy również nowe twarze. Do ekipy dołączą: Sandra Borgmann, Winfried Glatzeder, Dietrich Hollinderbäumer i Sylvester Groth.

Przeczytaj także

Dowiadujemy się jeszcze jednej ważnej rzeczy. Sezon trzeci ma być ostatnim. "Dark" okaże się trylogią, a Netflix najwyraźniej nie żartował mówiąc, że wszystkie seriale będą mieć po 3 sezony. Wcześniej nikt nie wiedział i nie spodziewał się, że widzom pozostanie tak mało czasu ze swoimi ulubionymi bohaterami. Na Instagramie twórców pojawił się post, który informuje widzów, że zdjęcia do finałowej serii rozpoczną się... już za cztery tygodnie, a więc pod koniec czerwca. Scenariusz do ostatniej części jest już gotowy.

"Dark" sezon 2.: kiedy premiera?

Co tym razem wydarzy się w Winden? Tego dowiemy się już 21 czerwca 2019 roku. Czy bohaterom uda się odwrócić swoje przeznaczenie? Wszyscy czekamy z niecierpliwością... 

Zobacz także: Najlepsze seriale XXI wieku

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.