Netflix zapowiedział premierę 2. sezonu serialu "Dark". Zobacz zapowiedź niemieckiego hitu

Sergiusz Kurczuk
26.04.2019 13:02
Dark|undefined Fot. kadr z serialu Dark

Do sieci trafiła zapowiedź 2. sezonu niemieckiego serialu Netfliksa pod tytułem "Dark". W sieci pojawił się pierwszy teaser produkcji oraz data premiery. Czy bohaterom uda się odwrócić przeznaczenie?

Kiedy serial "Dark" dopiero debiutował na platformie Netflix, reklamowano go jako niemiecką odpowiedzią na "Stranger Things". Po premierze 1. sezonu tego typu porównania nie są już potrzebne, ponieważ niemiecka produkcja okazał się ogólnoświatowym sukcesem. Widzowie od wielu miesięcy czekają na kontynuację przygód głównych bohaterów "Dark".

Przeczytaj także

Netflix postanowił zdradzić, kiedy 2. sezon serialu trafi do jego oferty.

"Dark" sezon 2 - zapowiedź niemieckiego serialu Netflix

W drugim sezonie zobaczymy dalsze losy czterech rodzin, które próbują odmienić przeznaczenie swojej małej społeczności. W ośmiu godzinnych odcinkach bohaterowie przekonają się, że każda podjęta przez nich decyzja bezpowrotnie wpływa na ich teraźniejszość, przeszłość i przyszłość. Do obsady w tej części dołączają Sandra Borgmann, Winfried Glatzeder, Dietrich Hollinderbäumer i Sylvester Groth. Jak zapowiada się teaser?

Jonas trafił do przyszłości i desperacko próbuje wrócić do roku 2020. W międzyczasie jego przyjaciele - Martha, Magnus i Franziska - próbują odkryć, w jaki sposób Bartosz jest związany z tajemniczymi zjawiskami, które dzieją się w miasteczku Winden. Coraz więcej osób jest wciągniętych w wydarzenia sterowane przez tajemniczą postać, która zdaje się być połączona ze wszystkimi strefami czasowymi.

"Dark" sezon 2 - kiedy premiera?

Jak potoczą się dalsze losy głównych bohaterów "Dark"? Czy uda się im odwrócić swoje przeznaczenie? Czy kontinuum czasoprzestrzenne nie zostanie naruszone? Przekonamy się już 21 czerwca 2019 roku, kiedy 2. sezon "Dark" trafi do oferty Netflix.

>>Zobacz też: Nastolatkowie kontra potężny dżin zwiastunie pierwszego arabskiego serialu Netfliksa<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.